Wszystko

Prosto z Przepompowni
25 wrzesień 2018

Dancing Night Live!

Zapraszamy Was bardzo ciepło na piątkowe wydarzenie w Klubie Stara Przepompownia. Tym razem szykujemy dla wszystkich naszych gości propozycję wyjątkową. Jak zwykle nie zabraknie tanecznych wrażeń, jednak tym razem wszystko to okraszone zostanie muzyką na żywo. Największe hity, rozgrzany do czerwoności parkiet, a na naszej scenie zespół Arkada z którym wspólnie szykujemy dla Was noc w klimatach dancingu.

Jesteście miłośnikami szalonej zabawy podczas różnego rodzaju potańcówek, imprez i wieczorków tanecznych? To właśnie propozycja dla Was. Nie samym klubowym brzmieniem człowiek żyje, a każdy wprawiony w bojach imprezowicz wie, że dobry krok na parkiecie i muzyka na żywo idą ze sobą w parze od bardzo dawna. Ta noc będzie wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju, dlatego już teraz warto zarezerwować sobie czas na piątkowy noc podczas zabawy i sobotni poranek by dojść do siebie po takiej dawce pląsów.

Klimatem wpasujemy się w gust każdego tancerza. Będzie coś szybszego i spokojniejszego. Będą największe taneczne hity, popowe szlagiery znane w Polsce i na świecie. O to wszystko zadba zespół Arkada, który w swoim repertuarze ma nieskończoną ilość nowszych i starszych produkcji. Zaskoczą Was niejedną interpretacją największych klasyków muzyki rozrywkowej.

Jak zwykle mamy dla Was również smakowite propozycje zza gitarowego baru Klubu Stara Przepompownia, który otworzą dla Was nasi przemili barmani. Taka noc nie zdarza się często, więc nie możecie tego przegapić.

Wspomnienia ery Dancingu będą unosić się nad Starą Przepompownią przez całą noc, a startujemy już w najbliższy piątek o dobrze Wam znanej godzinie. Punkt 21:00!

Do zobaczenia!

Bilety :
Normalne – 20 PLN
VIP (Antresola) – 35 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl