Wszystko

Prosto z Przepompowni
12 luty 2019

Dancing With Arkada vol. 2

Zapraszamy Was już po raz drugi na taneczny wieczór z muzyką na żywo! Zespół Arkada kolejny raz wystąpi w Klubie Stara Przepompownia by porwać Was w wir tanecznej zabawy przy największych hitach. Druga edycja Dancing With Arkada już w ten piątek. Startujemy punktualnie o godzinie 21:00. Szykujcie się na taneczną, karnawałową noc!

Jesteście miłośnikami szalonej zabawy podczas różnego rodzaju potańcówek, imprez i wieczorków tanecznych? To właśnie propozycja dla Was. Nie samym klubowym brzmieniem człowiek żyje, a każdy wprawiony w bojach imprezowicz wie, że dobry krok na parkiecie i muzyka na żywo idą ze sobą w parze od bardzo dawna. Ta noc będzie wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju, dlatego już teraz warto zarezerwować sobie czas na piątkowy wieczór podczas zabawy i sobotni poranek by dojść do siebie po takiej dawce pląsów. Karnawał w pełni więc nie możecie tego przegapić!

Klimatem wpasujemy się w gust każdego tancerza. Będzie coś szybszego i spokojniejszego. Będą największe taneczne hity, popowe szlagiery znane w Polsce i na świecie. O to wszystko zadba zespół Arkada, który w swoim repertuarze ma nieskończoną ilość nowszych i starszych produkcji. Zaskoczą Was niejedną interpretacją największych klasyków muzyki rozrywkowej. Oczywiście na żywo!

Dodatkowym wsparciem dla muzyków z zespołu Arkada będzie rezydent Klubu Stara Przepompownia – Pan Muszka. On również zaserwuje Wam solidną dawkę tanecznych hitów w sam raz do tańca.

Jak zwykle mamy dla Was również smakowite propozycje zza gitarowego baru Klubu Stara Przepompownia, który otworzą dla Was nasi przemili barmani. Taka noc nie zdarza się często, więc nie możecie tego przegapić.

Wspomnienia ery Dancingu będą unosić się nad Starą Przepompownią przez całą noc, a startujemy już w najbliższy piątek o dobrze Wam znanej godzinie. Punkt 21:00!

Piątek, 15. lutego 2019

Bilety :
Normalne – 20 PLN
VIP (Antresola) – 35 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl