Wszystko

Prosto z Przepompowni
23 styczeń 2018

DJ Decks #ustarej

W najbliższy piątek odpalamy imprezę dla miłośników hip-hopu. Będzie to Before To Jest Hip-Hop Tour z udziałem legendy polskiej sceny – DJem Decksem. Pochodzący z Poznania artysta jest obecny na muzycznym rynku od wielu lat, zagrał setki imprez, współtworzył niezliczoną ilość hitów i projektów znanych przez wszystkich miłośników polskiego rapu. Jeśli macie ochotę na noc z czarnymi rytmami w najlepszym wydaniu, to w piątek musicie wpaść do Klubu Stara Przepompownia.

Ten tydzień upływa pod hasłem wielkich powrotów do Klubu Stara Przepompownia. Wraca Kamil Bednarek, który kolejny raz da koncert na naszej scenie. Wraca – i to z jubileuszowym uderzeniem – cykl 90’s Party. Swój powrót ma także DJ Decks! Rapowe klimaty są naszą propozycją na piątkową noc. Nie zabraknie znanych hitów, undergroundowego sznytu oraz sporej dawki klasycznych kawałków. Początek tego weekendu będzie przedsmakiem imprezy, która odbędzie się w naszym klubie 6 kwietnia – jednak nie oznacza to taryfy ulgowej! Bawimy się na 100% i rozkręcamy najlepszy melanż w mieście!

DJ Decks jest osobą, której przedstawiać w środowisku polskiego rapu nie trzeba. Współtwórca kultowej formacji Slums Attack, twórca i propagator kultury hip-hop. Pod swoją ksywą wydał m.in. serię mixtapów, na której wokalnie udzielali się czołowi raperzy z kraju. Ostatnia część serii – wydana w 2016 roku – dotarła do drugiego miejsca listy OLiS. Artysta cały czas gra również imprezy podczas których możecie obcować z najlepszym rapem z kraju i nie tylko. Piątek będzie dobrą okazją by poczuć klimat klasycznego brzmienia i rozbujać się pod nowsze kawałki, bowiem już niedługo w Klubie Stara Przepompownia propozycji dla fanów rapu i hip-hopu będzie bardzo dużo!

Start: Piątek, 26 stycznia, 20.00

Bilety:

10 PLN – Normalny

20 PLN – VIP

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia