Wszystko

Prosto z Przepompowni
01 lipiec 2020

Do 3 razy sztuka… i nie tylko! Lipiec rusza z #pompą!

Początek lipca z pompą… w Klubie Stara Przepompownia! Przygotowaliśmy dla Was dwie propozycje na najbliższy weekend i obie zapowiadają się wyśmienicie. Przede wszystkim – tym razem miejmy nadzieję bez przeszkód – odpalamy koncert grupy Happysad! Poza tym w sobotę w ramach Sceny Letniej wracamy z jednym z flagowych projektów, a więc Prywatką!

PIĄTEK, 3. LIPCA – HAPPYSAD

Na koncert chwilę przyszło nam wszystkim poczekać. Najpierw pandemia, potem niefortunna kontuzja… jednak tym razem w końcu musi udać! Na naszej scenie pojawi się zespół Happysad. Wiemy, że na dobre danie warto poczekać i dlatego mocno tupiemy już nogami na myśl o tym koncercie.

Wy na to czekacie, my na to czekamy i przede wszystkim artyści także nie mogą się już doczekać! Ojj będzie się działo na naszej Scenie Letniej. Pamiętajcie, że po koncercie odpalamy również muzyczny after, który rozkręca nasz rezydent – DJ kRis.

  • Start: 18:00
  • Początek koncertu: 20:00
  • Afterparty: 22:10
  • Bilety: Sold Out

SOBOTA, 4. LIPCA – PRYWATKA

W sobotę można się wyszaleć! W sobotę trzeba się wyszaleć! Gdzie zrobimy to lepiej niż na Prywatce? Tym razem to Prywatka w prawdziwie wakacyjnym stylu, a więc wychodzimy z „domu” i widzimy się w „ogrodzie”. Dokładnie tak! Wakacyjna edycja Prywatki odbędzie się w ramach Sceny Letniej w Klubie Stara Przepompownia w Ostrowie. Oczywiście wszystkie ulubione smaczki pozostają bez zmian… więc będzie się działo!

Muzycznym gospodarzem imprezy jest Pan Muszka, który czeka zwarty i gotowy by rozkręcić dla Was porządne party. Przygotowaliśmy szereg propozycji na barze, mamy dla Was wyjątkową strefę chilloutu i znów bawimy się w stylu Pin-Up. Tego nie można przegapić!

  • Start: 21:00
  • Bilety: 25 PLN

Pamiętajcie, że wszystkie imprezy organizowane przez Klub Stara Przepompownia przygotowane są przy zachowaniu wszelkich zasad reżimu sanitarnego. Bawimy się bezpiecznie, a dzięki temu bawimy się dobrze. Prosimy o stosowanie się do regulaminu i życzymy udanego wieczoru w wyjątkowym miejscu.

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl