Wszystko

Prosto z Przepompowni
09 luty 2017

Do trzech razy sztuka – spędź z nami weekend

Piątek, sobota, niedziela. Trzy niezapomniane imprezy, trzy niezapomniane wieczory, trzy razy spora dawka muzyki. To wszystko znajdziecie w najbliższy weekend w Klubie Stara Przepompownia. Będzie sporo tańca, romantycznych rytmów i muzyki na żywo. Jesteście gotowi na kolejne klubowe szaleństwo?

Zaczynamy od piątku z DJem Bartesem. Impreza o nazwie „Swee” już za pasem! W jej trakcie znajdziecie m.in. sporą dawkę chilloutowej muzyki elektronicznej i housowej. W trakcie setów Bartesa można usłyszeć klubowe hity znane wszystkim bywalcom wydarzeń o podobnej tematyce, jak i wyjątkowe brzmienia, które DJ Bartes selekcjonuje specjalnie na swoje imprezy. DJa Bartesa możecie znać z radiowych audycji w których prezentuje najnowsze klubowe trendy, grał także w wielu popularnych klubach w Polsce i za granicą. W piątek wspierać go będą rezydenci cyklu: DreamChach oraz Dr High.

Piątek, START: 20:00, BILETY: 10/15 VIP

W sobotę propozycja dla wszystkich zakochanych i tych, którzy szukają dopiero swojej drugiej połówki. Wyjątkowa – WALENTYNKOWA – edycja Prywatki w Klubie Stara Przepompownia. Muzycznie pełen romantycznych rytmów klimat zapewni Wam niezawodny Pan Muszka. Nie zabraknie sporej dawki pozytywnej energii i kilku niespodzianek. Będzie z nami w sobotnią noc? Będzie się działo!

Sobota, START: 20:00, BILETY: 15/20 VIP

Tydzień zakończymy przyjemnym, koncertowym akcentem. W niedzielę na naszej scenie zaprezentuje się zespół Chillove. Duet, który tworzą Anna Szul oraz Waldemar Maszyński aktywnie zaczął koncertować jesienią 2016 roku. Nad swoim autorskim dorobkiem muzycznym zaczęli pracować w 2014. Chillove do tej pory ukazali światu EPkę „Great Deal” oraz album „29/9”. Artyści czerpią inspiracje z wielu gatunków muzycznych, a ich połączenie zaprezentują Wam na naszej scenie już w niedzielę.

Niedziela, START: 18:00, BILETY: 10

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia