Wszystko

Prosto z Przepompowni
07 styczeń 2020

DonGURALesko w Starej Przepompowni

Wracamy z koncertowym uderzeniem w 2020! Na początek solidne bujanie głowami przy mocnych bitach i konkretnej nawijce. Na scenie Klubu Stara Przepompownia pojawi się DonGURALesko, czyli legenda polskiego rapu, który otworzy nam imprezowy weekend swoim występem. Będzie z pewnością grubo! Kto czeka na Gurala?

DonGURALesko, Gural, DGE, DJ Dziadzior, Giovanni Dziadzia, Osieroconych Płyt Selektor… znacie go dobrze! Poznański raper wpada do nas już w najbliższy piątek by sprawdzić czy Ostrów potrafi dobrze się bujać. Gural odwiedzi nas w ramach trasy promującej dwa wydawnictwa – mixtape „Miłość, szmaragd i krokodyl” oraz studyjny album „Latające ryby”. Nie zabraknie również starszych klasyków w wykonaniu Dziadziora.

„Latające ryby” to jubileuszowy, 10 studyjny album rapera. Nie brakuje tu wyjątkowego flow i mocnych bitów wpadających w ucho. Z drugiej strony Gural postawił na poważniejszą tematykę, która przeplatana jest socjologią czy metafizyką. Stanowi to spory kontrast dla mixtapu będącego przepełnionym szalonym stylem poznańskiego MC. Mieszanka tych dwóch stylistyk sprawi, że na koncercie każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Będzie chwila na refleksję, jednak nie zabraknie również imprezowego zacięcia.

Po koncercie zapraszamy na tradycyjne after party, które także pełne będzie czarnych rytmów. Jeśli szukacie najlepszego rapu w mieście – to już wiecie gdzie warto wybrać się w piątek! Widzimy się w Klubie Stara Przepompownia!

Piątek, 10. Stycznia 2019

Plan imprezy:

20:00 – otwarcie drzwi

21:00 – planowany start koncertu

22:30 – afterparty

Bilety: 40/50 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl