Wszystko

Prosto z Przepompowni
06 czerwiec 2018

Drugie urodziny Klubu Stara Przepompownia!

Drodzy klubowicze i klubowiczki – wielkimi krokami zbliżają się drugie urodziny Klubu Stara Przepompownia. Za nami dwa lata wielu różnorodnych eventów, koncertów i występów. Teraz jednak nie czas na wspomnienia, a czas na konkretne świętowanie naszej rocznicy. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was aż cztery dni pełne różnorodnych propozycji. Zapraszamy serdecznie byście spędzili ten okres razem z nami.

21.06 – CZWARTEK – ABELARD GIZA (SOLD OUT)

Na początek świętowania odwiedzi nas Abelard Giza. Artysta, stand-uper, który gościł już na naszej scenie. Abelardowi w Starej Przepompowni spodobało się tak bardzo, że tym razem wpadnie do nas na podwójny występ, który odbędzie się już w czwartek 21.06. Po świetnie przyjętym programie „Ludzie trzymajcie kapelusze”, tym razem – premierowo w Ostrowie Wielkopolskim – Giza zaprezentuje swój najnowszy monolog „Numer 3”. Czołowa postać polskiej sceny stand-upowej będzie pierwszym gościem na naszych urodzinach.

Start:

Seans 1

Wejście do klubu: 16:00 start seansu: 17:00 miejsca: nienumerowane

Seans 2

Wejście do klubu: 19:30 start seansu: 20:00 miejsca: nienumerowane

Przed i po seansie zapraszamy do ogródka Starej Przepompowni na grilla i piwko 😉

Bilety:

SOLD OUT

………………………………………….

22.06 – PIĄTEK – OK.NO & CHUCK NORRIS

Drugi dzień urodzin swoim koncertem umili nam zespół OK.NO. Kapela z Ostrowa także kilkukrotnie gościła już na naszej scenie, a muzycy chętnie przyjęli zaproszenie na drugie urodziny Starej Przepompowni. Cóż więcej można dodać? Adam Wasiela, Łukasz Łukasiewicz, Marek Raczycki, Sebastian Ceglarek i Bartek Pilarczyk porwali tłumy już nie raz, nie dwa. To z pewnością będzie koncertowe otwarcie weekendu urodzinowego na naszej scenie. O dobrą atmosferę i bezpieczną zabawę zadba ponadto sam Strażnik Teksasu. Jedyny i niepowtarzalny Chuck Norris będzie bacznie czuwał, czy aby na pewno nikt się nie obija i dobrze się bawi. Muzyczne afterparty po koncercie zapewnią rezydenci klubu.

Start:

20:00

Bilety:

Przedsprzedaż – normalny 25 zł / VIP 40 zł

W dniu imprezy – normalny 35 zł / VIP 45 zł

………………………………………….

23.06 – SOBOTA – RYTUAL „NOC OGNIA”

Głównym imprezowym smaczkiem podczas urodzinowego maratonu będzie kolejna odsłona „Rytual” w Klubie Stara Przepompownia. Solidna porcja elektronicznego grania w klimatach techno i tech-house, a ponadto ogniste wizualizacje i pokaz tańca z ogniem przed klubem. Jedną z gwiazd wieczoru będzie Angelo Mike, który przygotuje dla Was niezwykle gorący set. Bawić będziemy się na dwóch scenach. Pełen line-up:

Scena Techno (klub)

Angelo Mike

Dr High

Mass

Scena House (ogródek):

David QR

Wlodee

VJ Kiddlucky

Taniec ognia – Step to freedom

Start: 21:00

Bilety: Normalny – 25 zł VIP – 35 zł

………………………………………….

24.06 – NIEDZIELA – JAN PTASZYN WRÓBLEWSKI SEKSTET

Ostatnim punktem tegorocznych urodzin będzie występ legendy polskiej sceny jazzowej. Do Klubu Stara Przepompownia powraca Jan Ptaszyn Wróblewski. Wirtuoz saksofonu do Ostrowa przyjeżdża razem ze świetnymi muzykami: Henryk Miśkiewicz, Robert Majewski, Wojciech Niedziela, Michał Kapczuk, Marcin Jahr oraz sam mistrz Ptaszyn Wróblewski zagrają dla Was w niedzielę. Będzie to zwieńczenie naszego jubileuszu w wyjątkowym stylu.

Start:

16:00 – otwarcie klubu

17:30 – Koncert

Bilety:

Przedsprzedaż – 30 zł / 40 zł

W dniu koncertu – 50 zł

. . .

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl