Wszystko

Prosto z Przepompowni
14 czerwiec 2018

Dużo muzyki, dużo zabawy i nutka futbolu

Przed nami kolejne dwie imprezy w Klubie Stara Przepompownia. W piątek i sobotę będziecie mogli bawić się na naszych stałych cyklach, a do tego wyświetlimy dla Was najciekawsze pojedynki Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Z tego też powodu zaczynamy nieco wcześniej, bo już o godzinie 20:00. Godzina więcej zabawy w dobrym stylu? Właśnie tak rozkręcamy ten weekend w Starej Przepompowni. Sprawdźcie co dla Was mamy!

PIĄTEK – 15.06 – PROJEKT DISCO VOL. 5

Piątkowy Projekt DISCO będzie już piątą odsłoną tego tanecznego cyklu. Zabierzemy Was w klimaty najlepszej tanecznej muzyki z całego świata. Będą rodzime hity, klimaty Euro Dance i nie tylko. Spora dawka muzyki przy której najlepiej się tańczy, a którą zaserwuje dla Was gospodarz cyklu i rezydent Klubu Stara Przepompownia – DJ kRis. Poprzednie edycje cieszyły się dużym powodzeniem i czujemy w kościach, że tym razem nie będzie inaczej.

Imprezie towarzyszyła będzie transmisja meczu Hiszpania kontra Portugalia, który rozegrany będzie w ramach piłkarskich Mistrzostw Świata Rosja 2018. Tak więc tej nocy nie tylko wyszalejecie się parkiecie, ale będziecie mogli również wspólnie kibicować. Szykujemy dla Was wyjątkowe propozycje na barze, a więc bądźcie czujni! Wszystko już w ten piątek.

Start: 20:00

Bilety:

Happy Hour – do 22:00 FREE

Normalny – 10 PLN

VIP – 20 PLN

……………………………………….

SOBOTA – 16.06 – SENSUAL NIGHT VOL. 6

W sobotę odsłaniamy bardziej zmysłową i ekscytującą stronę naszych imprez. Po raz szósty bawimy się wspólnie z Sensual Studio. Dziewczęta zaprezentują Wam swoje umiejętności na scenie, a ponadto nie zabraknie też imprezowego uderzenia od m.in. DJa Czapy. Już teraz możecie spodziewać się solidnej porcji dźwięku. Klimaty taneczne i chilloutowe, a do tego kolejna propozycja sportowa. Tym razem zapraszamy Was na mecz Chorwacja kontra Nigeria. Pierwszy gwizdek o godzinie 21:00.

Jeśli macie ochotę podziwiać kobiece piękno w sensualnym tańcu, a także dobrze się bawić – to z pewnością sobota jest skierowana do Was. Mamy nadzieję, że ten cykl również trafił w Wasz muzyczny i estetyczny gust i pojawicie się u nas w najbliższą sobotę.

Start: 20:00

Bilety:

Normalny – 15 PLN

VIP – 25 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia