Wszystko

Prosto z Przepompowni
19 lipiec 2017

Dwa razy więcej, dwa razy mocniej – sobota #ustarej!!!

W sobotę zapraszamy na prawdziwe rodzinne święto w Klubie Stara Przepompownia! Jak przystało na dobre familijne spotkanie – musimy przygotować kilka standardowych punktów imprezy. Jednak nie wiemy czy odwiedzi nas przypałowy Wujek, nie jesteśmy pewni czy Ciotka wyrobi się przed deserem oraz jak dużo jedzenia wmusi w żołądki Babcia… Wiemy natomiast, że gdyby całą sztywną atmosferę rodzinnego zlotu odsunąć w bok – to dostaniemy świetne party, na które niniejszym Was zapraszamy!

Klub Stara Przepompownia wygonił z domu wszystkich niechcianych maruderów i nudziarzy, za to zostawia miejsce dla swoich ukochanych gości! I dlatego w sobotę wszyscy razem zabawimy się #ustarej.

………………………………………..

Zaczynamy wcześnie, bo już o godzinie 17:30. Wtedy mały before przy piwku z okazji kolejnego sportowego eventu w naszym klubie. Tak, nie wydaje Wam się – Klub Stara Przepompownia na stałe wprowadza do siebie sportowe transmisje, a jak na dobrą rodzinną imprezę przystało, zapraszamy Was do wspólnego kibicowania! Speedway Grand Prix w Cardiff już tą sobotę. Wielkie żużlowe emocje, czterech naszych reprezentantów w stawce i ogromna adrenalina przez całe zawody. Po finale Drużynowego Pucharu Świata – który także mogliście oglądać razem z nami – wracają zmagania o tytuł Mistrza Świata na Żużlu. Wpadacie obejrzeć je z nami na Sali Kominkowej?

Grand Prix w Cardiff

Start: 17:30

Wstęp: FREE

………………………………………..

Później pora rozprostować kości i trochę się zabawić. Rodzice mają kolekcję całkiem niezłych płyt, a i kuzyni przynieśli ciekawe kawałki. I tak można rozkręcić domówkę… W naszym przypadku Prywatkę! Już po raz piąty ten szalony, imprezowy miks wielkich hitów, od lat dawnych po najnowsze, rozgrzeje parkiet w Klubie Stara Przepompownia. Szaleństwo na parkiecie, opróżnianie babcinego barku – z tym zastrzeżeniem, że u nas nikt za to nie zgani 😉 Wpadajcie zatem przetańczyć z Nami sobotnią noc podczas imprezy w Klubie Stara Przepompownia. Za muzycznymi sterami rezydenci: Pan Muszka oraz DJ kRis! Ruszamy w tany od 21:00!

Prywatka vol. 5

Start: 21:00

Wstęp: 15 / 20 PLN

………………………………………..

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia