Wszystko

Prosto z Przepompowni
27 czerwiec 2017

Dziękujemy za wspólne urodziny!!!

Za nami czterodniowy maraton urodzinowy. Przez Klub Stara Przepompownia przetoczyła się cała masa naszych przyjaciół, znajomych i uśmiechniętych gości. Dziękujemy Wam na wszystkie życzenia i za to, że bawiliście się razem z nami! Mamy nadzieję, ze kolejne urodziny będą równie, a może i bardziej huczne!

W Klubie Stara Przepompownia możecie jeszcze podziwiać zdjęcia autorstwa Marty Wolff. To jest wystawa „Przepompownia 365” byłem pierwszym punktem naszych urodzin. W czwartek mogliście podziwiać te prace po raz pierwszy, ale nadal fotografie zdobią nasze ściany i będą przez jakiś czas przypominać o tym, co do tej pory działo się w Starej Przepompowni.

Piątkowy wieczór i noc przejęli rezydenci. Bez nich ten klub nie byłby, tym czym jest. Jak zwykle muzyczne perełki i energetyczne propozycje porwały na parkiet gości naszego klubu. Mamy nadzieję, że bawiliście równie udanie jak w ciągu całego, rocznego już szaleństwa w Klubie Stara Przepompownia!

Koncertową propozycją weszliśmy w sobotnie świętowanie pierwszych urodzin Klubu Stara Przepompownia. Na scenie Fisz Emade Tworzywo. Bracia Waglewscy, wraz z całym zespołem, pokazali nam, że warto. Warto, zapraszać świetnych artystów. Warto, pracować ciężko by zobaczyć jak świetnie reagujecie na koncertach. To wszystko powoduje, że chcemy dać Wam jeszcze więcej pozytywnych wibracji, i zaprosić dla Was najlepszych artystów.

Na zakończenie tygodnia propozycja kabaretowa. Stand-Up Abelarda Gizy był czymś wyjątkowym. Powrót do klubu, był równie udany jak pierwsza wizyta Abelarda. Dla nas stand-up stał się czymś nieodłącznym, a niedzielna porcja śmiechu to zawsze coś, co lubimy dla Was organizować.

W tym tygodniu wracamy z kolejnymi imprezami – byśmy podczas drugich urodzin mieli co wspominać! Dziękujemy za obecność wszystkim gościom Klubu Stara Przepompownia. I oczywiście zapraszamy ponownie, bo pierwszy rok był dopiero początkiem, a z imprezy na imprezę widzimy to, że warto się dla Was rozwijać. Sprawdzajcie nasz kalendarz imprez i bawmy się razem w Klubie Stara Przepompownia!!!

Ostrów Wielkopolski
ul. Raszkowska 78
Rezerwacje stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl