Wszystko

Prosto z Przepompowni
09 maj 2017

Dziękujemy za wspólny maraton, zapraszamy po więcej!!!

To było prawdziwe, imprezowe szaleństwo w Klubie Stara Przepompownia. 8 imprezowych propozycji w ciągu 10 dni – maraton, którego nie powstydziliby się najwięksi imprezowi fanatycy. Długo dochodziliśmy do siebie po tej majówce. Różnorodność klimatów, stylów i gatunków jakie mogliście spotkać w ostatnich dniach w Starej Przepompowni mogła spowodować zawroty głowy – podobnie jak ilość barowych propozycji jakich mogliście skosztować 😉

Chociaż zakończona nie tak dawno majówka nie rozpieszczała pogodą, to i tak możemy uznać ją za udaną! Kolejny raz bowiem Klub Stara Przepompownia nie dał się pokonać złej aurze i tętnił pełnią życia jak brazylijskie plaże w środku sezonu! U Nas majówka na dobre ruszyła już pod koniec kwietnia. Pamiętacie jeszcze pierwszy Salsowy Praktis w murach naszego klubu? Kto był? Kto ma ochotę dotrzeć? Tego typu eventy to nasza cykliczna propozycja na czwartki w Starej Przepompowni. Więc jeśli było Wam smutno, że to przegapiliście – to chyba pora się uśmiechnąć i wpadać do nas!

Weekend otwierający majowe szaleństwo – choć wypadający jeszcze w Kwietniu – uświetnił sobotni koncert elektronicznego duetu Cukierki. Było słodko, pozytywnie i z dużą dawką uśmiechu. Co działo się dalej? Kolejna impreza i znów inny klimat. Niedzielne party 30 kwietnia była Rock & Rollowym uderzeniem na parkiecie i przy barze! I pomyśleć, że tak wyglądała majówka zanim jeszcze Maj się rozpoczął!

Po odpoczynku 1. Maja, przyszło party 2. Maja. I to nie byle jakie! W środku Klubu – 90’s Party by Dylan, a na zewnątrz Hip-Hop 90’s z ekipą RapMadeMeDoIt! Pomyślcie tylko co będzie się działo na ogródku Klubu Stara Przepompownia, gdy tylko pogoda dopisze. Wtedy już bez żadnych hamulców będziemy mogli szaleć pod chmurką przy piwku i grillu!

Gdy część osób zastanawiała się czy w ogóle warto wracać do pracy po taaaakiej długiej majówce – my pracowaliśmy cały czas! Było czwartkowe Jam Session i było piątkowe Night Fever, które rozbrzmiało już po raz szósty. Z kolei w sobotę było sensualnie i zmysłowo na imprezie Sensual Night. W końcu, gdy opadły emocje i wróciliśmy do żywych możemy powiedzieć tylko jedno – DZIĘKUJEMY ŻE JESTEŚCIE Z NAMI! Klub Stara Przepompownia nie ma zamiaru zwalniać tempa!

W najbliższy weekend kolejny powrót do naszych cyklicznych eventów. Party Like A Rockstar i uwielbiane przez Was – Latino Fever!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia