Wszystko

Prosto z Przepompowni
13 wrzesień 2017

Dzień Bluesa z Tortillą

W najbliższy piątek zapraszamy na koncert zespołu Tortilla. Występ tej grupy będzie jednocześnie okazją do świętowania Dnia Bluesa. Wielbicieli tego muzycznego gatunku nie brakuje w naszym regionie, stąd postanowiliśmy zorganizować dla Was właśnie taki wyjątkowy koncert. Klub Stara Przepompownia, to dobre miejsce na spędzenie piątkowego wieczoru przy dobrej muzyce. Z kim się widzimy?

Zespół Tortilla, to 100% prawdziwego bluesowego brzmienia. Zespół czerpie z klasycznego bluesa pełnymi garściami, i prezentuje w swojej twórczości wiele inspiracji oddających hołd temu, co w tej muzyce od jej początków było najbardziej wartościowe. Przy tym Tortilla charakteryzuje się indywidualnym podejściem do muzyki, i potrafi porwać publikę swoją oryginalnością. Połączenie tych cech sprawia, że koncerty właśnie zespołu Tortilla, to wyśmienita propozycja zarówno dla koneserów bluesa, jak i laików, którzy chcieliby bliżej poznać się z tym fascynującym gatunkiem. Grupa zagra w składzie: Michalina Zwierzychowska, Maurycy Męczekalski, Dawid Wydra, Tomek Przymorski oraz Sylwester Popławski.

Dzień Bluesa obchodzony jest w dniu urodzin jednego z pionierów tego gatunku – B.B. Kinga – 16 września. My zapraszamy Was dzień wcześniej, czyli w piątek 15 września. I choć dla niektórych Blues może kojarzyć się wyłącznie z harmonijką, a dla innych być jedynie gatunkiem mającym rację bytu wśród afroamerykańskiej społeczności – my udowodnimy Wam, że blues to coś o wiele, wiele więcej… Gdzie znaleźć lepsze miejsce do rozmów o tej muzyce, jak nie przy naszym gitarowym barze? Wpadajcie już w piątek, gdzie będziemy mogli przenieść się w nieco innych, szczególny świat.

Otwarcie klubu: 21:00
Start koncertu: 22:30
Bilety :
Normalne – 15 PLN
VIP (Antresola) – 25 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353

www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia