Wszystko

Prosto z Przepompowni
15 styczeń 2019

Dziewiątka z Projektem DISCO

W piątek zapraszamy na dziewiątą odsłonę cyklicznego Projektu DISCO, czyli muzyka disco wszechczasów z różnych stron świata w jednym miejscu. Karnawałowy klimat i sporo tanecznych hitów, to z pewnością gwarancja udanego wieczoru w imprezowym stylu. Jeśli czekaliście na taką pozytywną dawkę energii – musicie koniecznie odwiedzić nas na rozpoczęcie najbliższego weekendu w Klubie Stara Przepompownia.

Seria pod szyldem PROJEKT DISCO, to klubowe dziecko naszego rezydenta i promotora imprez DJa kRisa. Możecie znać go m.in. z imprez Latino Fever czy Prywatka. Teraz kRis odpala dla Was kolejną muzyczną propozycję. Podczas imprez PROJEKTU DISCO zabierzemy wszystkich w wyjątkową muzyczną podróż. Kto był na minionych odsłonach, tego zachęcać nie trzeba – dla reszty kilka słów, co takiego znajdziecie podczas piątkowej imprezy…

Możecie spodziewać się klimatów disco z całego świata. Euro disco, disco-dance, eurodance, disco polo i wiele więcej! Mamy zamiar porwać Was do tańca, i pozwolić na odrobinę szaleństwa. Usłyszycie znanych i lubianych artystów, którzy stworzyli najbardziej nośne do zabawy hity na przestrzeni ostatnich dekad. Czy można wyobrazić sobie lepszą imprezę do odprężenia się podczas pląsów, niż właśnie w takich rytmach? Gdy emocje będą sięgać zenitu z pewnością nie będziecie chcieli schodzić z parkietu. Jeśli ktoś poszuka jednak chwili wytchnienia to na wysokości zadania jak zwykle stanie nasz gitarowy bar.

Styczeń to przede wszystkim czas karnawałowych imprez, a Projekt DISCO idealnie wpasowuje się właśnie w taką zabawę. Liczymy, że mocno stęskniliście się za tym cyklicznym wydarzeniem i ze sporą energią odwiedzicie nas w piątkowy wieczór.

Ruszamy tradycyjnie o godzinie 21:00.

Piątek, 18. stycznia

Bilety:

15 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia