Wszystko

Prosto z Przepompowni
27 wrzesień 2016

DŻUMA Electro Blues live już w sobotę!

Dopiero opuściły nas emocje po ostatnim weekendzie, a tu wielkimi krokami zbliża się kolejna ciekawa propozycja w Klubie Stara Przepompownia. Na scenie zderzą się ze sobą dwa gatunki, które w teorii nie mają ze sobą nic wspólnego… ale teoria z praktyką nie zawsze musi się pokrywać. Z jednej strony blues, a z drugiej elektronika. Co może wyjść z takiej mieszanki? DŻUMA! Najświeższy album wydany przez wytwórnię Osterdam Records.

Ten wyjątkowy duet tworzą dwaj artyści – Przemysław Łukasiewicz oraz Mariusz „Loverdozed” Czelny. Pierwszy z nich to książkowy przykład muzyka bluesowego. W trakcie swojej przygody ze sceną związany był m.in. z grupami Mad Band, Izotop czy RMI. To właśnie grając w tych zespołach odwiedzał najważniejsze polskie festiwale bluesowe. W tym czasie Mariusz Czelny pochłonięty był muzyką elektroniczną i projektami z nią związanymi. Jego ostatnie muzyczne dziecko obok Dżumy to projekt Hot Months. Loverdozed to także założyciel, szef i główna siła napędowa ostrowskiej wytwórni Osterdam Records, którą założył w 2012 roku.

Czy te pozornie odległe światy mogły się spotkać by zacząć działać pod jednym szyldem? Jak widać, a przede wszystkich słychać, tak i to z dobrym skutkiem. Chwytliwe melodie i przemyślane teksty Przemysława Łukasiewicza zostały wzbogacone o mieszankę najróżniejszych elektronicznych dźwięków wykręconych pod czujnym okiem Mariusza Czelnego. Z tej wybuchowej mieszanki narodził się właśnie projekt DŻUMA Electro Blues, który będziemy gościć w Klubie Stara Przepompownia w sobotę.

To nie pierwsza wizyta tego szalonego duetu w naszym klubie. Dżuma gościła już w trakcie weekendu otwarcia w Klubie Stara Przepompownia, teraz wracają jeszcze lepsi i mają przygotowanych kilka niespodzianek. Jeśli byliście z nami wtedy – wiecie, że warto to zobaczyć. Jeśli Was nie było – macie szansę nadrobić zaległości. Jesteście na to gotowi?

Przed, po i oczywiście w trakcie występu gwiazd sobotniego wieczoru zapraszamy Was także do naszego gitarowego baru. Znajdziecie tam smaki dla koneserów bluesowego brzmienia jak i wielbicieli elektronicznego szaleństwa. Czekamy na Was w sobotę od godziny 20:00.

Planowany start koncertu około godziny 22:00.

Before & after party zapewniają Team Osterdam Records DJ’s

1 Października 2016
Start: 20:00
Bilety: 15ZŁ | VIP 20ZŁ

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353

www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia