Wszystko

Prosto z Przepompowni
05 październik 2017

Farben Lehre. Akustycznie

Pora na kolejny koncert w Klubie Stara Przepompownia. Już w najbliższą sobotę na scenie zaprezentuje się zespół Farben Lehre. Kapela nagrywająca i koncertująca już od wielu lat, mająca rzesze fanów w całym kraju. Tym razem odwiedzą Ostrów Wielkopolski. I to z propozycją wyjątkową – akustyczną. Zapraszamy Was już w najbliższą sobotę na godzinę 20.

Farben Lehre działa od 1986 roku. Zespół powstał z inicjatywy Wojciecha Wojdy oraz Marka Knapa. Od zawsze grupa kojarzona była z graniem w punkowym, rockowym stylu. Obecny skład grupy to: Wojciech Wojda, Konrad Wojda, Filip Grodzicki, Gerard Klawe. Farben Lehre ma na swoim koncie kilkanaście wydanych albumów, setki rozegranych koncertów i udział w wielu ciekawych przedsięwzięciach muzycznych. Zespół potrafi łączyć pokolenia – mają fanów wśród różnych grup wiekowych, a ich kawałki nadal porywają coraz to nowych słuchaczy. Kapela dla wielu legendarna. Tym razem zagrają w nieco innym klimacie…

…bo akustycznie. Specjalny akustyczny set grupy, to coś co trafi w gusta największych wielbicieli Farben Lehre, ale może zainteresować również wielu innych. Z tym programem zespół wystąpi w wybranych miejscach, a jest to pokłosie ich jubileuszowego albumu wydanego w 2016 roku. To jedyna okazja, by wziął udział w takim wydarzeniu. Klimatyczna atmosfera, dobra muzyka i wiele więcej – to znajdziecie już w najbliższą sobotę w Klubie Stara Przepompownia.

Zapraszamy serdecznie.

Sobota, 07.10.2017
Otwarcie klubu godz. 19:00
START koncertu godz. 20:00
Afterparty imprezowe by Czapa od godz. 22:00

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia