Wszystko

Prosto z Przepompowni
05 lipiec 2017

Finał Drużynowego Pucharu Świata na żużlu w Starej Przepompowni!

W najbliższą sobotę, na stadionie w Lesznie, odbędzie się wielkie sportowe wydarzenie. Finał Drużynowego Pucharu Świata na żużlu. Cała sportowa Polska liczy na kolejny sukces reprezentacji prowadzonej przez trenera Marka Cieślaka. My również trzymamy kciuki i zapraszamy do wspólnego kibicowania biało-czerwonym w Klubie Stara Przepompownia!

Sportowe transmisje coraz częściej u nas goszczą. Po wieczorze z galą KSW, a także emocjach związanych z meczem Polska vs Rumunia, w El. MŚ Rosja 2018, teraz pora na speedway! Wiemy, jak bardzo ta dyscyplina popularna jest w naszym regionie, i dlatego postanowiliśmy po raz kolejny zaprosić wszystkich kibiców na wspólne przeżywanie wielkich emocji. Transmisja finału DPŚ z Leszna rozpocznie się już w najbliższą sobotę, o godzinie 18:30. My naszą małą strefę kibica umieścimy na Sali Kominkowej w Klubie Stara Przepompownia – i właśnie tam Was zapraszamy!

Polska reprezentacja jest faworytem sobotnich zmagań, ale nie ma co się łudzić – wszystko trzeba wywalczyć na torze. Trener Marek Cieślak szykuje najmocniejszy skład, z gwiazdami polskiego speedwaya na czele. Najprawdopodobniej na torze zobaczymy zatem czterech biało-czerwonych jeźdźców, którzy startują w cyklu Grand Prix – Patryka Dudka, Bartosza Zmarzlika, Macieja Janowskiego oraz Piotra Pawlickiego. Skład uzupełni młodzieżowiec Bartosz Smektała. Miejsce w turnieju finałowym mają także zwycięscy półfinałów – Wielka Brytania oraz Szwecja. Stawkę uzupełni triumfator turnieju barażowego.

Czy biało-czerwoni po raz kolejny zdobędą złoto? Czy turniej w Lesznie rozgrzeje do czerwoności wszystkich fanów żużla? Przekonajcie się razem z nami! Widzimy się już w sobotę!

Start: 18:30

Wstęp: FREE

……………………………….

Po żużlowych emocjach zapraszamy na imprezę! W sobotę klimaty latynoskie. Piąta odsłona cyklu Latino Fever! Zatem gorąco będzie całą noc, zarówno podczas sportowych zmagań, jak i na tanecznej imprezie.

Start: 21:00

Bilety: 15/20zł

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353

www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia