Wszystko

Prosto z Przepompowni
11 grudzień 2018

Find Your G-Point 3!

Kolejna propozycja dla miłośników house, deep house i g-house. Umiecie znaleźć punkt G? To ponoć najbardziej czułe i wrażliwe miejsce kobiecego ciała. My będziemy chcieli pobudzić Wasze czułe punkty dobrą muzyką. Elektroniczne wibracje, gorące rytmy i przedświąteczna atmosfera rozleją się po Klubie Stara Przepompownia w najbliższy piątek. Wpadajcie na wykład ze sztuki, na zmysłowe poszukiwania i euforyczne pląsy w rytm wyjątkowych setów. Odpalamy weekend i razem szukamy G-Point’u.

Klub Stara Przepompownia gwarantuje Wam najlepszą porcję elektronicznej muzyki. Techno, house, deep house już nie raz rozbrzmiewały w naszych murach i porywały serca miłośników ambitniejszego grania w tych klimatach. Jeśli dobrze bawiliście się na naszych imprezowych cyklach pod logiem Avangardy, Rytual, Swee czy MorE. to tym razem również nie powinniście być zawiedzeni. Odpalamy kolejny raz projekt, który będzie pieścił zmysły i pobudzał synapsy do dobrej zabawy. Find Your G-Point jest odpowiedzią na potrzebę zabawy przy dobrej elektronice z wyjątkowym sznytem.

Hasło nie jest przypadkowe, w końcu dobra muzyka rozbudza nasze zmysły do granic możliwości i poszukiwanie punktu G jest tu nieodzownym elementem damsko-męskich relacji. Spróbujemy Wam pokazać, że dobra muzyka może być podstawą namiętności, uniesień i iskrzenia. Wszystko ze smakiem, wszystko wysokiej klasy i z najlepszym znakiem jakości Klubu Stara Przepompownia.

Za muzyczną stronę eventu odpowiada tym razem trio dżentelmenów. Znawcy i wielbiciele kobiecego piękna, mistrzowie konwersacji i towarzysze w dobrej zabawie. Ladies and Gentelmens przed Wami DJ Czapa, Dr Pussy oraz McCarpney. Jeśli ktoś ma muzycznie poszukać punktu G, to oni z pewnością zrobią to doskonale. Wpadajcie i bawcie się razem z nami! Oczekujcie wielu niespodzianek 😉

Piątek, 14 grudnia, godz. 20:00

Bilety 15/25 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wlkp.
Ul. Raszkowska 78

Rezerwacja stolików:
www.staraprzepompownia.pl