Wszystko

Prosto z Przepompowni
13 wrzesień 2018

Find Your G-Point part II – sobotni chillout

Wracamy z ciepło przyjętym cyklem Find Your G-Point. Już w sobotę odpalamy klubowe brzmienie o mocnym natężeniu zmysłowego uderzenia. Jeśli macie ochotę na wyszukane rytmy, które pozwolą Wam miło spędzić wieczór – to wpadajcie. Jeśli chcecie być częścią doborowego towarzystwa na sobotniej imprezie – to wpadajcie. Ruszamy zaraz po sobotnim benefisie Czapy, który rozpoczyna się o 18:30.

Klub Stara Przepompownia gwarantuje Wam najlepszą porcję elektronicznej muzyki. Techno, house, deep house już nie raz rozbrzmiewały w naszych murach i porywały serca miłośników ambitniejszego grania w tych klimatach. Jeśli dobrze bawiliście się na naszych imprezowych cyklach pod logiem Avangardy, Rytual, Swee czy MorE. to tym razem również nie powinniście być zawiedzeni. Powracamy po raz drugi z nowym projektem, który będzie pieścił zmysły i pobudzał synapsy do dobrej zabawy. Find Your G-Point jest odpowiedzią na potrzebę zabawy przy dobrej elektronice z wyjątkowym sznytem.

Hasło nie jest przypadkowe, w końcu dobre imprezy rozbudzają nasze zmysły do granic możliwości i poszukiwanie punktu G jest tu nieodzownym elementem damsko-męskich relacji. Spróbujemy Wam pokazać, że dobra muzyka może być podstawą namiętności, uniesień i iskrzenia. Wszystko ze smakiem, wszystko wysokiej klasy i z najlepszym znakiem jakości Klubu Stara Przepompownia.

Za muzyczną stronę eventu odpowiada duet dżentelmenów. Znawcy i wielbiciele kobiecego piękna, mistrzowie konwersacji i towarzysze w dobrej zabawie. Ladies and Gentelmens przed Wami DJ Czapa oraz Dr Pussy. Jeśli ktoś ma muzycznie poszukać punktu G, to oni z pewnością zrobią to najlepiej. Wpadajcie i bawcie się razem z nami! Oczekujcie wielu niespodzianek, a ten wieczór będzie z pewnością wyjątkowy.

Sobota, 15. września

Start: 21:00

Bilety:

Normalny – 15 PLN

VIP – 25 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wlkp.
Ul. Raszkowska 78

Rezerwacja stolików:
www.staraprzepompownia.pl