Wszystko

Prosto z Przepompowni
06 luty 2019

Find Your G-Point vol. 4

Już w sobotę odpalamy po raz czwarty zmysłową elektronikę pod szyldem Find Your G-Point. Czyli rozbudzającą zmysły imprezę cykliczną dla miłośników rytmów house i podobnych klimatów. Tym razem będziemy starali się podkręcić nieco oddechy i wzniecić pożądanie przy muzycznym wsparciu dobrze Wam znanych Dr Pussy i DJa Czapy, którym dodatkowo pomoże gwiazda wieczoru – Thomas Cloud.

Klub Stara Przepompownia gwarantuje Wam najlepszą porcję elektronicznej muzyki. Techno, house, deep house już nie raz rozbrzmiewały w naszych murach i porywały serca miłośników ambitniejszego grania w tych klimatach. Jeśli dobrze bawiliście się na naszych imprezowych cyklach pod logiem Avangardy, Rytual, Swee czy MorE. to tym razem również nie powinniście być zawiedzeni. Odpalamy kolejny raz projekt, który będzie pieścił zmysły i pobudzał synapsy do dobrej zabawy. Find Your G-Point jest odpowiedzią na potrzebę zabawy przy dobrej elektronice z wyjątkowym sznytem.

Hasło nie jest przypadkowe, w końcu dobra muzyka rozbudza nasze zmysły do granic możliwości i poszukiwanie punktu G jest tu nieodzownym elementem damsko-męskich relacji. Spróbujemy Wam pokazać, że dobra muzyka może być podstawą namiętności, uniesień i iskrzenia. Wszystko ze smakiem, wszystko wysokiej klasy i z najlepszym znakiem jakości Klubu Stara Przepompownia.

Gwiazdą czwartej edycji naszego projekty będzie Thomas Cloud. Pochodzący z Warszawy twórca i promotor, twórca cyklu „We Are The Future”. Dzielił scenę z wieloma uznanymi, klubowymi artystami. Tym razem na naszej scenie pojawi się w towarzystwie Dr Pussy i DJa Czapy, którzy odpowiedzialni są za brzmienie i kształt imprez Find Your G-Point.

Odpalamy już w sobotę o godzinie 21:00.

Sobota, 9. lutego 2019

Bilety:

Normalny – 25 PLN / ostatnia pula 30 PLN
VIP – 35 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wlkp.
Ul. Raszkowska 78

Rezerwacja stolików:
www.staraprzepompownia.pl