Wszystko

Prosto z Przepompowni
03 wrzesień 2019

Fotografia „Męskim okiem” – wernisaż wystawy

Klub Stara Przepompownia oraz Stowarzyszenie „Z Inicjatywą” zapraszają na kolejny wernisaż. Tym razem na ścianach pojawią się wyjątkowe fotografie, których twórcami są mężczyźni. Projekt „Męskim okiem” będziecie mogli podziwiać już w najbliższy czwartek podczas wernisażu na który serdecznie zapraszamy.

Cykliczne wernisaże sztuki w Klubie Stara Przepompownia stały się nieodłącznym elementem naszej działalności. Mieliśmy już wystawy plakatów, obrazów, a teraz czas na kolejny projekt fotograficzny. Wystawa „Męskim okiem”, to zbiór prac czterech dżentelmenów. Podczas wernisażu będziecie mogli podziwiać dzieła autorstwa:

*Cezarego Janiszewskiego – Ostrowianina, wykształconego historyka będącego pasjonatem fotografii i grafiki.

*Janusza Jurka – cenionego i znanego ilustratora oraz grafika. Nagrodzonego w wielu prestiżowych konkursach.

*Wojciecha Kempy – miłośnika sztuki i uczestnika kilku zbiorowych wystaw, który ceni sobie pobudzanie wyobraźni poprzez obrazy i kadry.

*Michała Trusza – twórcę m.in. nowego logotypu miasta Ostrowa Wielkopolskiego, którego dzieła można było oglądać na wystawach w Polsce i za granicą.

Kuratorem wystawy po raz kolejny jest Małgorzata Margarita Dąbrówka – odpowiedzialna również za poprzednie tego typu wydarzenia w Klubie Stara Przepompownia. Oprawę muzyczną podczas wernisażu zapewnia McCarpney.

Zapraszamy już w najbliższy czwartek od godziny 20:00. Wstęp na wydarzenie jest darmowy.

Wystawę „Męskim okiem” będziecie mogli podziwiać w Klubie Stara Przepompownia przez kilka tygodni.

Czwartek, 5. Września 2019

Start: 20:00

Wstęp: Bezpłatny

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl