Wszystko

Prosto z Przepompowni
25 styczeń 2017

Gedz – Ameba Tour w Starej Przepompowni

Piątek to kolejna porcja rapowego brzmienia. Zapraszamy Was na koncertowy, energetyczny strzał. Jak pewnie wiecie w naszym klubie gościło już wielu czołowych artystów z polskiej sceny rap. Teraz czas na kolejnego jej reprezentanta. Będzie to Gedz. Ameba Tour wpada do Ostrowa!

Gedziula to MC i producent, który od kilku lat konsekwentnie buduje swoją markę w polskiej rapgrze. Mogliście go usłyszeć m.in. w akcji „Młode Wilki” portalu Popkiller, pojawił się również na kultowej składance duetu WhiteHouse – Kodex 5. Jego twórczość to spory powiew świeżości w polskim rapie czego dowodem są choćby jego solowe produkcje.

Do tej pory urodzony w Malborku raper wydał 3 longplaye, dobrze przyjęte przez rapowe środowisko. W 2013 roku do fanów trafiła płyta „Serce bije w rytm”. 15 premierowych utworów wyprodukowanych m.in. przez Sherlocka czy Grrracza, Rok 2014 to kolejny studyjny album Gedza. Tym razem twórca pokazał, że nie ma dla niego limitów – puszczając płytę „NNJL”. Album wydany w wytwórni Urban Rec dotarł na 19. miejsce zestawienia najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Brzmi dobrze? Ostatnie dzieło Gedza poprzeczkę podniosło jeszcze wyżej. Wydany 30 września 2016 roku album „Ameba” to 14 kawałków w różnorodnej ale zawsze bardzo dobrej stylistyce. Nowoczesne brzmienie, konkretne teksty i oryginalny styl. Dzięki tym cechom płyta Gedza wdrapała się na 7. pozycję w zestawieniu OLiS. Ta siódemka okazała się szczęśliwa dla rapera, który zyskuje wciąż coraz więcej fanów i na każdym koncercie udowadnia, że to nie przypadek.

Na imprezie poza Gedziulą wystąpią także:  VALLY  x Sigma NGWM x Dj BRH x Dj WLB oraz Jurek Kiler.

Piątek, 27 stycznia

Start: 20:00

Bilety:
Normalny – 15 zł
VIP – antresola – 25 zł

Bilety w sprzedaży również bezpośrednio przed koncertem w cenie 25 zł.

Ostrów Wielkopolski
ul. Raszkowska 78
Rezerwacje stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia