Wszystko

Prosto z Przepompowni
23 maj 2017

Get Up, Stand Up – Czwartkowa dawka śmiechu

Zapraszamy wszystkich na kolejny wieczór pełen ciętych żartów, błyskotliwych anegdot i dużej dawki humoru. W najbliższy czwartek w Klubie Stara Przepompownia propozycja dla fanów Stand Upu. Tym razem odwiedzą nas Adam Van Bendler oraz Mateusz Socha. Jeśli podobało się Wam na poprzednich, podobnych występach – wpadajcie! Jeśli jeszcze nie posmakowaliście czym jest Stand Up – wpadajcie! Jeśli nie macie planów na czwartkowy wieczór – wpadajcie!

Tych, którzy byli już na Stand Upowych występach nie trzeba namawiać, a dla tych którzy jeszcze nie wiedzą z czym to się je kilka słów wprowadzenia. Koniecznie zabierzcie ze sobą sporo dystansu, dużo dobrego nastroju i pozytywnego nastawienia. Stand Up to komediowa forma, która zapewni Wam zupełnie inne spojrzenie na najróżniejsze zjawiska z życia codziennego. Bez cenzury, bez zbędnego cukierkowania. Za to zawsze z celnymi spostrzeżeniami na temat rzeczywistości – która zostanie przedstawiona w nieco krzywym zwierciadle.

Nasi czwartkowi goście to Adam Van Bendler i Mateusz Socha. Ten pierwszy pochodzi z trójmiasta, mogliście zobaczyć w telewizyjnych występach, a jego występy zawsze zapewniają sporo energii i humoru. Drugi natomiast jest z Żagania, a 2016 rok był dla niego pełen sukcesów. Finalista Antrakt Stand-Up Festiwal i zwycięzca Kuźni Stand-Upu. Oba występy będą prawdziwą jazdą bez trzymanki. Od abstrakcji przez codzienność po największe brudy. To trzeba zobaczyć!

Czwartek, 25 maja 2017

Bilety: 20/30 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353

www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia