Wszystko

Prosto z Przepompowni
16 luty 2017

Good Night po raz pierwszy!

Klub Stara Przepompownia zaprasza na kolejną niezwykłą noc już w najbliższą sobotę. Tym razem w repertuarze elegancja i szyk wymieszana z nonszalancją i beztroską. Taki brawurowy, a do tego pełen energii miks zaserwuje Wam niezawodny rezydent klubu czyli DJ Czapa. Odliczanie czas zacząć!

Głównego prowadzącego naszej sobotniej balangi mogliście kojarzyć dotąd z klimatów rapowych, funkowych czy r’n’b. Jednak DJ Czapa tym razem wskoczy w nieco inne buty… a raczej inną czapkę. Tym razem swój repertuar wzbogaci o dźwięki naznaczone elektronicznym sznytem, swingowym luzem, a także delikatnością housowego rytmu. Prawdziwa, wykręcona do granic możliwości, muzyczna mikstura do wypróbowania w klimatycznych murach Klubu Stara Przepompownia już niedługo. Zapowiada się really good night!

Jak zwykle liczymy na waszą obecność zarówno na naszym tętniącym dobrym vibem parkiecie, jak i przy stale suto zastawionym gitarowym barze. Wśród nowości Klubu Stara Przepompownia są specjalnie skonstruowane i wyselekcjonowane shoty by Klub Stara Przepompownia. Już teraz możecie ich spróbować i w dobrym nastroju oddać się tanecznej zabawie. Czy może być coś lepszego z okazji zbliżającego się wielkimi krokami weekendu? Jak zwykle zapraszamy Was od godziny 20:00!!!

Good Night – DJ’s SET
18 Lutego 2017
START: 20:00

Bilety :
Normalne – 15 PLN
VIP (Antresola) – 20 PLN (dla osób od 21 roku życia)

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia