Wszystko

Prosto z Przepompowni
07 marzec 2018

Gramy na żywo w Klubie Stara Przepompownia!

Znacie już nasze plany na świętowanie Dnia Kobiet w Klubie Stara Przepompownia. Jednak możecie jeszcze nie wiedzieć, że ten weekend to także sporo muzyki na żywo. Będzie kolejna propozycja koncertowa, a także szansa na zaprezentowanie własnych talentów na scenie. Jeśli lubicie muzykę na żywo i już teraz szukacie planów na najbliższy weekend, to koniecznie sprawdźcie nasze propozycje. Z kim się widzimy?

PIĄTEK – NATAMARAN

Weekend rozpoczynamy w koncertowym stylu. Do Klubu Stara Przepompownia powraca zespół Natamaran. Grupa znajomych których połączyła pasja do muzyki. I tą pasją postanowili się podzielić z innymi miłośnikami dobrego brzmienia. Brzmienie zespołu oscyluje wokół funky, soulu i innych pozytywnych wibracji. Natamaran tworzą: Natalia Iwanek, Marek Nowakowski, Piotr Walerowski, Tomasz Szukalski, Przemysław Hasek oraz Anna Matysiak. Zaskoczą Was nie jednym dźwiękiem i nie jedną nutą. Z pewnością zaskoczą pozytywnie! Koncertowa propozycja już w piątek. Zapraszamy serdecznie.

Start: 20:00

Bilety: 15/25 ZŁ

NIEDZIELA – JAM SESSION/OPEN MIC VOL. 7

Kolejny raz oddajemy scenę w wasze ręce. Jam Session/Open Mic, to propozycja dla wszystkich utalentowanych muzycznie i wokalnie. Chcecie pokazać się przed publicznością? Nie macie z kim pograć, a chcielibyście spróbować swoich sił? Bierzcie instrumenty, bierzcie dobrą energię i znajomych! W niedzielę będziecie mieli okazję wyszaleć się podczas wspólnego jamowania na scenie Klubu Stara Przepompownia. Jak zawsze specjały baru będą na Was czekać za gitarowym barem. To świetna propozycja na zakończenie tygodnia.

Start: 20:00

Wstęp: WOLNY

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia