Wszystko

Prosto z Przepompowni
11 styczeń 2018

Gramy z WOŚP!

W tym roku po raz kolejny Klub Stara Przepompownia gra razem w Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W najbliższą niedzielę odbędzie się 26. Finał najbardziej pogodnej akcji na świecie, a WOŚPowe serduszka uniosą się również nad naszym klubem. W tym roku będziecie mogli – podobnie jak w roku minionym – wylicytować wyjątkowe rzeczy przekazane przez nas na Orkiestrę Jurka Owsiaka, a także spędzić aktywnie czas na okolicznościowym wydarzeniu, które w niedzielę odbędzie się w Przepompowni.

W niedzielę o godzinie 17:00 zapraszamy do wspólnej zabawy w Klubie Stara Przepompownia! Zumba & Salsa dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Będziecie mogli aktywnie spędzić wolny czas, spalić kilka kalorii, a przy okazji wspomóc akcję. Imprezę poprowadzą dla Was: Izabela Kusza, Daria Krakowska, Marika Puchalska, Arkadiusz Giel oraz Tomasz Wnuk. Miejsca wystarczy dla każdego. Wstęp? Darowizna do puszki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Bawimy się przez dwie godziny!!!

Imprezę wspierają: Klub Stara Przepompownia, Avon oraz Estilo. Medialnym partnerem wydarzenia jest Radio ESKA.

……………………………..

Ponadto Klub Stara Przepompownia po raz kolejny przekazuje na aukcje ostrowskiego finału WOŚP dwie Złote Karty. Pozwalają one na DARMOWY wstęp na wszystkie imprezy w Klubie Stara Przepompownia w 2018 roku. Dla miłośników imprez, to z pewnością nie lada gratka. Karty będą imienne – dlatego zwycięzcy aukcji, które odbędą się w Ostrowskim Centrum Kultury, będą proszeni o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Warto dodać, że w roku 2017 zorganizowaliśmy grubo ponad 100 imprez – koncerty, stand-up, wystawy, imprezy taneczne i nie tylko. Złota Karta, to przepustka na wszystkie takie wydarzenia! No i przy okazji pomagamy w szczytnym celu 😉 Nie szczędźcie grosza podczas aukcji i wpadajcie do Klubu!

………………………………

Finał WOŚP odbędzie się w dniu 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”

W najbliższym Finale skupimy się na pozyskaniu wsparcia dla podstawowych oddziałów neonatologicznych – powiedział Jurek Owsiak, Prezes Zarządu WOŚP – Wybór celu Finału to każdego roku najtrudniejsza decyzja, jaką musi podjąć Zarząd naszej Fundacji. Przez cały czas napływają do nas sygnały i informacje o tym, jakie są braki w szpitalach, jakie dziedziny medycyny wymagają pilnej interwencji. Piszą do nas lekarze, personel medyczny, autorytety w świecie medycyny, ale często także pacjenci i rodzice dzieci leczonych w szpitalach. Potrzeby są ogromne, a my, wybierając temat każdej zbiórki, musimy być pewni, że przy pomyślnym wyniku Finału uda nam się postawione cele zrealizować. A to nie jest łatwe – wszyscy zwłaszcza w ostatnich dniach widzimy, z jak wieloma bolączkami boryka się dziś cały system ochrony zdrowia w Polsce – dodaje Prezes Zarządu Fundacji.