Wszystko

Prosto z Przepompowni
18 październik 2016

Grubson, Jarecki, DJ BRK i Sanepid live band już w piątek!

Klub Stara Przepompownia zaprasza na kolejny koncert. W najbliższy piątek gwiazdą wieczoru na naszej scenie będzie człowiek, który znany jest z tego, że zawsze gra na 100%, a jego hity znają wszyscy fani rapu w tym kraju, a także wielbiciele wielu innych gatunków muzycznych… Panie i Panowie – przed Wami Grubson! Do Starej Przepompowni nie przyjedzie jednak sam. Wraz z nim zaprezentują się Jarecki i DJ BRK, a wszystko to przy żywych instrumentach zespołu Sanepid. Szykuje się spora dawka pozytywnej energii. W tym składzie w Ostrowie Wielkopolskim grupa wystąpi po raz pierwszy!

Grubsona nie trzeba nikomu przedstawiać. Na scenie aktywny od wielu lat. W 2009 roku ukazał się jego solowy, debiutancki album „O.R.S.” W trakcie swojej muzycznej przygody Grubson działał w takich ekipach jak 3oda Kru, Super Grupa czy Siła-Z-Pokoju. Do tej pory artysta wydał cztery solowe płyty. Ostatnia z nich – „Holizm” – ukazała się na rynku w 2015 roku. Grubson to autor takich hitów jak „Na szczycie”, „Spiesz się powoli”, „Naprawimy to” czy „Jedna z planet”. Ponad to jego dorobek to wiele gościnnych występów na płytach takich twórców jak WhiteHouse (kultowa seria Kodex), Jamal, EastWest Rockers, Abradab, DonGuralesko i wielu innych. Znalazł się również na składance Męskie Granie 2014.

Koncerty Grubsona to przede wszystkim dużo pozytywnych wibracji i sporo energii. Porywał już tłumy m.in. na Przystanku Woodstock czy czeskim festiwalu Hip-Hop Kemp. Zawsze do granic wytrzymałości testując zapasy sił drzemiące w publiczności. Reprezentant MaxFloRec tym razem poprzeczkę postawił sobie jeszcze wyżej ruszając w trasę z live bandem. Jego wizyta w Ostrowie zapowiada się więc niezwykle ciekawie!

Obok głównej gwiazdy na scenie pojawi się DJ BRK, razem z którym nagrali album „Gruby Brzuch”. DJ i producent w Opola to gwarancja udanej imprezy. Ich sceniczny tercet uzupełni twórca takich kawałków jak „Tańcz” czy „Fenomenalnie” czyli Jarecki. Całość występu swoimi instrumentami wzbogaci dodatkowo reszta szalonych muzyków z grupy Sanepid. Już teraz zachęcamy do trenowania: przydadzą się gardła gotowe na wspólne nawijanie kawałków, ręce wysoko uniesione w górze i ogólna kondycja fizyczna, bo ze strony zespołu nie ma co liczyć na taryfę ulgową i zapewne będą chcieli wycisnąć z Was maksimum dobrej zabawy swoim graniem!

O dobry nastrój zadba również ekipa RapMadeMeDoIt, która zaprasza na before oraz after party na imprezie. Pojawią się także supporty: Nemo, Weste Wes i DaSie. Start o godzinie 20:00. Zapraszamy 🙂

 

21 Października 2016

BILETY:
Przedsprzedaż:
Normalne:
I pula 30 zł (ilość ograniczona)
II pula 35 zł
W dzień imprezy 40 zł

Bilety normalne dostępne stacjonarnie od środy do niedzieli w godzinach otwarcia lokalu lub telefonicznie pod numerem 720 866 128

Bilety VIP (dla osób, które mają ukończone 21 lat dostępne tylko na www.cotucotam.pl)

I pula VIP 45 zł (ilość ograniczona)
w dniu koncertu 50 zł
Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353

www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia