Wszystko

Prosto z Przepompowni
27 luty 2019

Hey Girlz Hey Boyz Live Band #ustarej

Piątek będzie energetyczny, piątek będzie szalony i muzyczny! Do Klubu Stara Przepompownia wpada ekipa Hey Girlz Hey Boyz Live Band by zaserwować Wam wyśmienitą muzyczną ucztę. Wyjątkowy, sześcioosobowy skład idealnie nadający się do rozkręcania najlepszych imprez. Będzie rock’n’rollowo, funkowo i rapowo! Tego przegapić nie wypada.

Odpalamy weekend pełen pozytywnych emocji. Na piątek, piąteczek szykujemy dla Was grrrrube uderzenie! Wyjątkowa ekipa Hey Girlz Hey Boyz Live Band, nakręcona na konkretną balangę, wpada zrobić dużo hałasu w Klubie Stara Przepompownia.

Skład tworzy szóstka szalonych, muzycznych freaków. Na wokalu będziecie mogli usłyszeć Radka Rejsela, którego wokalnie i rapowo wspierał będzie Wojtek Miecznikowski. Ten wokalno-rapowy zestaw gwarantuje świetną i charyzmatyczną nawijkę. Wszystko to okraszone muzyką na żywo, którą zagrają dla Was świetni muzycy – za instrumenty klawiszowe odpowiada „Brzoza”, czyli Tomasz Brzozowski. Z kolei gitarowe popisy i riffy to już zasługa Kacpra Stolarczyka. Dobry band musi mieć również konkretną sekcję rytmiczną: Błażej Gawliński na instrumentach perkusyjnych oraz Piotr Lewańczyk na bassie.

Hey Girlz Hey Boyz grało już na wielu eventach i współpracowało z uznanymi markami. Będziecie mogli usłyszeć w ich wykonaniu m.in. dobrze znane kawałki z szeroko pojętej czarnej muzy… i wiele więcej!

Partnerem piątkowej imprezy w Klubie Stara Przepompownia jest marka Jameson. Kto ma więc ochotę na trochę irlandzkiego ognia – ten również nie będzie zawiedziony odwiedzając nasz gitarowy bar.

Muzyczne after party po występie gwiazdy wieczoru szykuje dla wszystkich klubowiczów nasz rezydent – DJ kRis. Odpalamy już o 21:00!

Piątek, 01. Marca 2019

Start: 21:00

Bilety :
Normalny – 20zł
VIP – 35zł

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl