Wszystko

Prosto z Przepompowni
20 kwiecień 2018

Highway to Pompa! Otwieramy sezon motocyklowy!

Za oknami słońce, pogoda aż namawia do rozwijania swoich pasji. Wiedzą o tym wszyscy motocykliści, którzy już odkurzyli swoje rumaki i szykują się do rozpoczęcia sezonu motocyklowego. Świetna ku temu okazja będzie już w najbliższą niedzielę w Klubie Stara Przepompownia. Zapraszamy zatem miłośników, pasjonatów i właścicieli jednośladów do wspólnego biesiadowania. Będzie specjalnie przygotowany parking, grill oraz napoje, a wszystko uwieńczy koncert zespołu Highway!

Czas oficjalnie otworzyć sezon dla motocyklistów. Wszyscy fani jazdy na dwóch kółkach z pewnością chcą to zrobić w sposób wyjątkowy. Trudno szukać zatem lepszej okazji, niż niedzielna wizyta w Klubie Stara Przepompownia. Właśnie tego dnia odbędzie się impreza pod hasłem Pierwszy Przystanek Stara Przepompownia. To dzień dedykowany wszystkim motocyklistom, którym czeka nowe otwarcie na drogach. Tego dnia nasz klub będzie specjalnie dla Was przygotowany – parking dostosujemy z myślą o kierowcach motocykli, szykujemy wspólną imprezę przy grillu. Nie zabraknie również orzeźwiających napojów – zarówno w wersji soft, jak i bardziej rozluźniających 😉

Głównym punktem wieczoru będzie koncert kapeli Highway. Grający w bluesowo-rockowych klimatach zespół z pewnością znany jest uczestnikom motocyklowych zlotów, a ich sceniczne zaangażowanie idealnie wpasowuje się w temat niedzielnej imprezy. Początek całego eventu już o godzinie 16:00 – na ogródku Klubu Stara Przepompownia. Koncert na scenie wewnątrz klubu przewidziany jest na godzinę 20:00.

Wstęp na koncert: 20 PLN

Szerokiej drogi i do zobaczenia w niedzielę w Klubie Stara Przepompownia!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353

www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia