Wszystko

Prosto z Przepompowni
26 luty 2022

Hip Hop Arena 2022! Klub Stara Przepompownia w Arena Ostrów

Klub Stara Przepompownia po raz kolejny wypływa na szerokie wody. Zapraszamy na kolejną imprezę współorganizowaną przez nas w hali Arena Ostrów. Szykujemy dla Was największe hip hopowe święto w tym roku. Na jednej scenie pojawią się Kizo, Wac Toja, Avi i Louis Villain, Trill Pem, Opał oraz Blaga. To wszystko już 11 marca 2022. Hip Hop Arena 2022 nadchodzi!

Hip Hop Arena 2022. Kto wystąpi?

Podczas festiwalu Hip Hop Arena 2022 nie zabraknie gwiazd rapowej sceny. Headlinerem podczas wydarzenia będzie Kizo, który przebojem wdarł się na polską scenę hip hopową i dobrze już na niej odznaczył.

Kizo

Twórca takich hitów jak „Disney”, „Król balu”, „Nasze lato” czy „Pogo” jest członkiem ekipy Chillwagon. Urodzony w Gdańsku raper pierwsze numery publikował już w 2009 roku. Jego debiut na legalu przypadł na rok 2018, gdy nakładem Step Recrods ukazał się album pt. „Ortalion”. Jeszcze w tym samym roku ukazała się płyta „Czempion”, które wydawcą był Soul Records. Rok później Kizo wypuścił dla swoich fanów kolejne krążki – „Pegaz” oraz „Złoto i biel”. Ostatnie dwie płyty, czyli „Posejdon” oraz „Jeszcze pięć minut” wydano w chillwagon.co.

Wac Toja

Obok Kizo na scenie pojawi się także Wac Toja. Uczestnik 4 edycji projektu Młode Wilki od kilku dobrych lat z powodzeniem nagrywa kolejne albumy. Wyjątkowy styl i oryginalność sprawiły, że Wac Toja zyskał uznanie rapowej publiczności. Fani doceniają zarówno studyjną, jak i koncertową działalność rapera. Podczas Hip Hop Areny z pewnością da konkretne show.

Avi i Luois Villain

Jeden z najciekawszych projektów młodego pokolenia na hip hopowej mapie Polski. Duet Avi i Louis Villain wszedł z mocnym uderzeniem na scenę, wypuszczając album „Zbiór dzieł sycylijskich”, kontynuacją była płyta „Spis pieśni sycylijskich” a cały tryptyk zamyka album „Akademia Sztuk Pięknych”. Abi i Louis Villain łączą bezkompromisowy styl z ambitną treścią. Na ich występ czekać można z niecierpliwością.

Trill Pem

Twórca nowej fali, którego umiejętności docenić może również stara szkoła rapu. Trill Pem to raper i autor tekstów, którego branżowy serwis Genius opisał: Aktualny, świeży styl ubrany w luźnie płynącą nawijkę. Czy można lepiej opisać młodego MC? To kolejny artysta, która szybko i udanie wbił się na rapowe podwórko, ale nie zamierza równie szybko go opuścić. Energia i dobry vibe, to coś, czego podczas jego występu nie zabraknie.

Opał

Raper zasłynął mocnymi tekstami i stylem, który zaowocował współpracą m.in. ze Słoniem. Opał jednak nie zamyka się wyłącznie na mroczną stronę, ale pokazuje swoją uniwersalność. Do tej pory Opał był twórcą takich materiałów jak „Poyeb”, „Motyl”, „Oczy szeroko zamknięte” czy „Połączenia”. Ponadto współtworzył projekty pod szyldem Brain Dead Familia.

Blaga

Podczas festiwalu Hip Hop Arena 2022 wystąpi również krakowski raper, Blaga. Określić działalność Blagi wyłącznie przez pryzmat rapu, to jednak spore niedopowiedzenie. Twórczość rapową uzupełniają klimaty house czy techno. Rapowa elektronika przyciągnęła do projektu Blaga wielu fanów, którzy mogą wyczekiwać tego koncertu ze sporym zainteresowaniem.

Hip Hop Arena 2022. Kiedy i gdzie?

Festiwal Hip Hop Arena 2022 odbędzie się już w piątek, 11 marca. Wydarzenie w hali Arena Ostrów, przy ulicy Andrzeja Kowalczyka 1. Początek o godzinie 18:00.

Hip Hop Arena 2022. Bilety i informacje

Bilety na Hip Hop Arena 2022 można kupić TUTAJ, TUTAJ oraz TUTAJ.

Dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich wejście z opiekunem możliwe jest na podstawie jednego płatnego biletu. Komplet informacji uzyskać można pod adresem: niepelnosprawni@grajnia.com.pl

WSTĘP BEZ OGRANICZEŃ WIEKOWYCH
Osoby, które nie ukończyły 15 roku życia, mogą uczestniczyć w wydarzeniu tylko pod opieką pełnoprawnego opiekuna. Zarówno opiekun jak i osoba poniżej 15 roku życia muszą posiadać bilet wstępu.

Przypominamy, że kupując bilety od osób trzecich możecie zostać oszukani – ryzykujecie w ten sposób kupno fałszywych wejściówek, które nie umożliwią wejścia na koncert. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży! W razie jakichkolwiek pytań piszcie do nas! Do zobaczenia!