Wszystko

Prosto z Przepompowni
28 październik 2016

Hip-Hop, elektro, koncerty i nie tylko – miniony weekend w Przepompowni [relacja]

Już czujemy zapach długiego weekendu, który właśnie startuje z wielką mocą. Jednak zanim po raz kolejny ruszymy do Klubu Stara Przepompownia wypada podsumować to co działo się tydzień temu. Tym razem nieco później niż zazwyczaj bo i emocje schodziły długi czas. Chcecie powspominać? Zapraszamy!

Można śmiało powiedzieć, że i miniony weekend był dla nas długim weekendem. W końcu pierwsze instrumenty na scenie rozbrzmiały już w środę. Wszystko za sprawą Big Bandu Ostrowskiego. Cieszy nas, że po raz kolejny na naszej scenie mogliśmy podziwiać coś czego jeszcze na scenie w Klubie Stara Przepompownia nie było. Oby takich pozytywnych zaskoczeń było jak najwięcej!

W czwartek świętowaliśmy oficjalne otwarcie Sali Kominkowej. Po raz pierwszy też odpaliliśmy klubowy kominek i w przyjacielskiej atmosferze cieszyliśmy się muzyką zespołu Natamaran Band. Funkowo-soulowe klimaty idealnie zgrały się z grzanym winem i jesienną aurą na oknami.

W takiej spokojnej i rodzinnej atmosferze dotrwaliśmy do piątku, który przewrócił wszystko do góry nogami…

Grubson, Jarecki, DJ BRK, Sanepid Live Band – to sprawcy piątkowej demolki! Takiej energii na scenie jeszcze w Klubie Stara Przepompownia nie było. Największe hity ze wszystkich płyt artystów i mnóstwo interakcji z publicznością, ponadto świetnie brzmiące żywe instrumenty. W trakcie koncertu temperatura w klubie skoczyła o kilka stopni w górę, a sami wykonawcy również byli bardzo zadowoleni z tego co spotkali w Starej Przepompowni. Do tego stopnia, że bawili się doskonale do samego rana!  Jesteście ciekawi co o koncertach i planach muzycznych powiedział nam Grubson? Już wkrótce na naszej stronie pojawią się wywiady z artystami – wśród nich również ten z gwiazdą minionego piątku!

Z kolei w sobotę po raz kolejny bawiliśmy się z ekipą Osterdam Records. Dobra muzyka, energia na parkiecie i… ludzie na szczudłach! Nie wierzycie? To nie pierwsza szalona rzecz w trakcie imprezowania w Klubie Stara Przepompownia… I jesteśmy pewnie, że nie ostatnia. Poprzeczkę wysoko postawią już w poniedziałek reprezentanci Avangardy – zdradzili Nam, że szykują kilka ciekawych propozycji.

Na zakończenie tygodnia także przygotowaliśmy koncert. Także rapowy. I także niezapomniany, choć zupełnie inny klimatycznie niż piątkowy. Na scenę wskoczyli Steez oraz Oskar czyli ekipa PRO8L3M. Świetne show łączące ze sobą elementy muzyczny i wizualne. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Ludzie pod sceną bawili się świetnie, a twórcy stworzyli niepowtarzalny świat, który porwał wszystkich zgromadzonych tego dnia w Klubie Stara Przepompownia. Uff… to był tydzień, który będziemy pamiętać bardzo długo.

Czy ten będzie jeszcze lepszy? Sprawdźmy! Zaczynamy już dziś koncertem Szymona Wydry i zespołu Carpe Diem. Jutro klimaty lat 90 z Dylanem, a w poniedziałek Avangarda zaprasza na Danse Macabre.

Klub Stara Przepompowni
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia