Wszystko

Prosto z Przepompowni
17 maj 2017

Hip-Hop na otwarcie weekendu! DJ Decks po raz drugi w Starej Przepompowni!

Piątkowy wieczór to kolejna dawka hip-hopu w Klubie Stara Przepompownia. Nie musicie obawiać się o poziom muzycznych propozycji, bowiem nad selekcją najlepszych kawałków czuwał będzie po raz drugi DJ Decks! To właśnie on – po raz kolejny – rozkręci imprezę swoimi skillsami i sporą dawką najlepszego rapu z czasów złotej ery! Before i after party zapewni niezawodna ekipa DJska pod szyldem RapMadeMeDoIt!

DJ Decks to persona której nikomu przedstawiać nie trzeba. DJ, producent, propagator kultury hip-hop, a przy tym sportowiec i pasjonat dobrej muzyki. Człowiek instytucja, który już od lat 90 aktywnie działa na polskiej rapowej scenie. Współpracował z czołowymi raperami w kraju m.in. przy tworzeniu kultowej serii mixtapów. Przez wiele lat DJ Decks współtworzył skład Slums Attack, a jego produkcje można było usłyszeć również na albumach innych twórców. Pochodzący z Poznania artysta jest laureatem Fryderyka za album „Na Legalu?” stworzony w ramach działalności zespołu Slums Attack. Wielokrotnie wyróżniany był także za swoje producenckie i DJskie umiejętności m.in. przez Poznanskirap.com. Jednak przede wszystkim doceniany jest przez publiczność i od lat niezmiennie uważany jest za jednego z czołowych graczy w kraju.

Tym razem poznański DJ zaserwuje nam klimaty złotej ery. Nie zabraknie zatem największych hitów lat 90, a także perełek które znają pewnie nieliczni fani gatunku. Tak więc w piątek jak najbardziej aktualne będzie hasło – Hip-hop non stop! Zaczynamy już od godziny 21:00. Support przed DJem Decksem rozkręci DJ Czapa, który także potrafi rozgrzać parkiet czarnymi rytmami. Ta impreza będzie idealną przystawką przed kolejnymi urodzinami ekipy RapMadeMeDoIt! Jeśli więc już teraz chcecie poczuć ducha prawdziwego hip-hopu to w piątek musicie być razem z nami!

Piątek, 19.05.17
Otwarcie klubu: 21:00
Bilety: 10 pln

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia