Wszystko

Prosto z Przepompowni
24 sierpień 2017

House na jedną nóżkę, latino na drugą – idzie weekend!

Przed nami kolejne dwa dni zabawy w Klubie Stara Przepompownia. Wiecie już co dla Was przygotowaliśmy? Zdecydowaliście się na wizytę u nas? A może nie jesteście jeszcze świadomi tego, co szykujemy w piątek i sobotę #ustarej? Sprawdźcie nasze weekendowe menu imprezowe, i wpadajcie na party!!!

PIĄTEK, 25 SIERPNIA, 21:00 – Swee pres. Miqro

W piątek zapraszamy wszystkich miłośników muzyki house, klubowej zabawy i oczywiście pozytwnej atmosfery na Swee. Tym razem gościem specjalnym naszego cyklu będzie Miqro. Na scenie już od wielu lat, miłośnik czarnych płyt, specjalista od house i deep house. Na scenie obecny od 1998 roku. Grał na wielu prestiżowych imprezach jak np. Sunrise Festival cz Electrocity. Grywał w wielu imprezowych miejscówkach w Wielkiej Brytanii, Irlandii czy na Ibizie. Podczas jego setów nie sposób nie ruszyć na parkiet. Ta noc będzie niezapomniana! Obok gwiazdy piątkowego melanżu zaprezentują się także nasi rezydenci – Dr High oraz Czapa. Nasi barmani również szykują swoje popisowe drinki, a wszystko po to byście miło spędzili czas w Klubie Stara Przepompownia.

Bilety: 10 | 20 PLN

…………………………………………………….

SOBOTA, 26 SIERPNIA, 21:00 – SUMMER LATINO PARTY

Klimaty latino, to jedne z najbardziej lubianych i obleganych imprez w Klubie Stara Przepompownia. Nie dziwne więc, że po raz kolejny chcemy Wam zaserwować sporo gorących rytmów w sobotnią noc. Kierownik hawajskiej wycieczki DJ kRis już zaciera ręce, by znów zabrać Was w najcieplejsze miejsca na naszej planecie. Ponadto będziecie mogli podziwiać pokazy tańca bachata i salsa. Swoje show na tą noc szykuje także ekipa Havana Club. Spodziewajcie się wielu niespodzianek i gadżetów, które tej nocy znajdziecie w Klubie Stara Przepompownia. Płyńcie do baru, opalajcie się przy muzyce i odpocznijcie na letnim ogrodzie. Wszystko z myślą o wakacyjnej balandze. Nie możemy się już doczekać! A wy?

Bilety: 15 | 25 PLN

!!!ZAPRASZAMY!!!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia