Wszystko

Prosto z Przepompowni
30 styczeń 2019

Idzie luty… Prywatkowe nuty!

Rozpoczynamy najkrótszy miesiąc roku od najlepszych imprez sygnowanych logiem Klubu Stara Przepompownia. W sobotę znów zapraszamy na Prywatkę, czyli szalony miks hitów od Pana Muszki i DJa Krisa. Ojj będzie się działo. Nasz projekt skończył już „osiemnastkę” i powoli zbliża się do okrągłej rocznicy. To co? Chyba warto uczcić to konkretnym party!!!

Prywatka, to nasza propozycja specjalna dla tych, którzy lubią klimat domówek. Różnorodna muzyka, suto zastawiony bar i ulubieni znajomi. Do tego dodatkowy plus – brak konieczności sprzątania po imprezie, ani obaw o to, że sąsiedzi będą na nas krzywo patrzeć. Wszystko przemawia za tym by bawić się razem z nami. Wystarczy dobry nastrój i dużo energii, bo szlagiery serwowane przez gospodarzy cyklu nie pozwolą Wam długo siedzieć. Od dobrego rocka, przez popowe evergreeny, aż po nowoczesne rytmy. To wszystko szykują dla Was rezydenci Klubu Stara Przepompownia.

Po raz kolejny zabawiać Was będą i dobre nuty słać ze sceny niezawodni DJ kRis oraz Pan Muszka. Ich Prywatki, to imprezy o których opowiada się z uśmiechem na ustach. Tym którzy nie byli słowami „żałuj, że nie byłeś wtedy…”, a tym z którymi wspólnie się biesiadowało „pamiętasz, jak na Prywatce…”. Takie właśnie są cykliczne spotkania w ramach tej propozycji z Klubu Stara Przepompownia. Pełne wrażeń i niezapomniane. Nasz projekt przekroczył już „pełnoletniość” i to chyba najlepiej oddaje fakt, że nadal wielu imprezowiczów z wytęsknieniem czeka na kolejną jego odsłonę. Tym razem na Prywatce będziemy bawili się już po raz 19!

Zapowiada się noc pełna wrażeń. Szykujemy już klub, uzupełniamy gitarowy bar, rozgrzewamy parkiet. W sobotę otwieramy dla Was drzwi już o godzinie 21:00! Z kim się widzimy tym razem?

Sobota, 2. lutego 2019

Start: 21:00

Bilety:

>Standard 20 PLN

>Ostatnia pula 30 PLN

>VIP 35 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia