Wszystko

Prosto z Przepompowni
13 czerwiec 2019

Impreza charytatywna dla Zuzi

W niedzielę zapraszamy na charytatywne wydarzenie. Tydzień zakończymy pod hasłem – „Uśmiech Zuzi”. Wszyscy dobrze wiemy, że w Klubie Stara Przepompownia potrafimy spędzać czas miło i przyjemnie, z uśmiechem na ustach. Jednak nie ma nic cenniejszego niż uśmiech dziecka, więc liczymy że i tym razem postanowicie nas odwiedzić i pomóc w tej szczytnej akcji.

Na początek poznajcie Zuzię, która opowie Wam o sobie:

„Mam na imię Zuzia i mam 12 lat. Obecnie chodzę do V klasy Szkoły Podstawowej w Ostrowie Wielkopolskim. Interesuje się sportem. Bardzo lubię gimnastykę oraz taniec shuffle dance. Na co dzień uwielbiam jazdę na rowerze, na rolkach, a zimą uwielbiam jeździć na łyżwach. Pływanie i zajęcia na basenie są kolejną moją pasją. Pewnego grudniowego dnia moje marzenia legły w gruzach. Okazało się, że zachorowałam na ostrą białaczkę limfoblastyczną i zostałam przewieziona do Kliniki Onkologii i Hematologii w Poznaniu. W Klinice spędziłam prawie 7 miesięcy. W trakcie leczenia zastosowano bardzo nieprzyjemną chemioterapię. Od tego czasu moje życie zmieniło się nie do poznania. Obecnie nie mogę uczęszczać do szkoły, jedyną możliwą formą kształcenia jest nauczanie indywidualne. Zamiast przyjemności i zabaw które towarzyszyły mi przed chorobą do mojego kalendarza wpisane zostały inne cykliczne wydarzenia. Co 4 tygodnie muszę jeździć w niezbyt przyjemną podróż, jest to podróż do Poradni Onkologicznej i Hematologicznej w Poznaniu. Staram się jednak być dobrej myśli i mimo trudności, staram się uśmiechać.”

Klub Stara Przepompownia oraz City Barber Shop chcą sprawić by tego uśmiechu było choć troszkę więcej – stąd nasze niedzielne spotkanie. Rozpoczynamy już o godzinie 15:00, a podczas wydarzenia będziecie mogli skorzystać z usług profesjonalnych Barberów, będzie również sporo licytacji, a także muzyczne Jam Session.

Niedziela, 16. Czerwca 2019

Start: 15:00

Wstęp: FREE

Wszystkie datki pozbierane podczas wydarzenia objęte są patronatem portalu zbiorki.gov.pl

NAZWA ZBIÓRKI:
POMOC ZUZI Z OSTRĄ BIAŁACZKĄ LIMFOBLASTYCZNĄ
NUMER ZBIÓRKI: 019/2303/KS