Wszystko

Prosto z Przepompowni
24 październik 2017

Imprezowa jesień w pełni ;)

Czas na kilka podsumowań, pora na kilka zapowiedzi. Imprezowa jesień trwa w najlepsze w Klubie Stara Przepompownia. Przed nami sporo wrażeń w najbliższy weekend, a także impreza z okazji Halloween. Póki co sprawdźmy jednak co działo się w minionym tygodniu. Kto był razem z nami? Kto wybiera się z najbliższych dniach?

W ubiegłym tygodniu zaczęliśmy dość nietypowo – w środę. Na scenie po raz kolejny zaprezentował się Big Band Powiatu Ostrowskiego pod dyrekcją Roberta Matuszewskiego, z wokalnym udziałem Julii Jaszczyk oraz Lecha Popławskiego. Była to impreza towarzysząca XV Ogólnopolskim Warsztatom Klarnetowo-Saksofonowym. Po raz kolejny mogliśmy zatem pokazać, że Klub Stara Przepompownia to nie tylko miejsce imprez tanecznych – różnorodność naszej oferty kulturalnej nadal trzyma wysoki poziom.

W piątek również było koncertowo. I część klimatu środowego nadal wisiała nad naszą sceną, a to za sprawą instrumentalistów. Bo w piątek również rozbrzmiewała muzyka na żywo. Hubert Tas oraz The Small Circle pokazali kawał dobrego, jazz-hopowego show. Sample, instrumenty, gramofony – to wszystko podane z pasją i pozytywną energią. Muzyczna podróż była naprawdę ekscytująca i zapewniamy Was, że jeszcze nie jeden koncert w Klubie Stara Przepompownia pozytywnie Was zaskoczy.

Z kolei sobota – po raz siódmy – upłynęła pod znakiem latynoskiego szaleństwa. Kolejna odsłona cyklu Latino Fever przyciągnęła Was jak zwykle naładowanych taneczną mocą, co niezmiernie nas cieszy. Już wkrótce kolejne taneczne imprezy, mnóstwo nowych i tych dobrze znanych propozycji – bądźcie czujni, bo duch tanecznego imprezowania nie śpi. O tym przekonanie się w najbliższych dniach!

Na zakończenie tygodnia, czyli w niedzielę, kolejny raz bawiliśmy się podczas Stand-Up Night. Po raz drugi gościł u nas Łukasz „Lotek” Lodkowski – reprezentant Bękartów Stand-Upu. Razem z nim na scenie wystąpił również Paweł Chałupka, a spora dawka śmiechu idealnie podsumowała miniony tydzień. Cykliczne występy stand-uperów w naszym klubie cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dlatego pamiętajcie – lepiej szybko rezerwować bilety na takie wydarzenia, bo kolejny raz sala wyprzedała się na długo przed występem.

Przy okazji dziękujemy za śledzenie naszego fanpage’a – mamy już ponad 10 000 polubień, a to oznacza, że interesujecie się tym wszystkim, co oferuje Klub Stara Przepompownia 😉

Wkrótce u nas:

27/10 Piątek – Swee Pres. DJ Bartes 2.0

28/10 Sobota – Sensual Night vol. 4

29/10 Niedziela – To All Units koncert

31/10 Wtorek – Rytual Halloween

Cały czas zapraszamy wspólnie z Atmosphera Cafe & Restaurant, do strefy kibica na piłkarskie rozgrywki Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. W listopadzie nie zabraknie również emocji związanych z piłkarską Reprezentacją Polski.

Więcej szczegółów już wkrótce…

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia