Wszystko

Prosto z Przepompowni
10 styczeń 2018

Imprezowa pocztówka na weekend

W środku zimy – chociaż nie tak malowniczej jak wielu by chciało – my odpalamy letnie klimaty. I to dokładnie takie, o jakich marzy każdy imprezowicz! Piątek i sobota upłyną nam w przyjemnych rytmach podczas kolejnych odsłon cyklicznych imprez. Tym razem zapraszamy na kolejne Swee z gościem specjalnym, a także na Latino Fever! Sprawdźcie nasze muzyczno-taneczne zaproszenie, które wysyłamy do wszystkich klubowiczów.

PIĄTEK – Swee pres.  Pequeno

Muzyczny cykl Swee stworzyliśmy z myślą o wielbicielach lekkiego, klubowego grania. Rytmy Urban Music, House, Electro czy Funkowe mixy znajdą tu swoje miejsce. Podczas dotychczasowych imprez pod tym szyldem pojawiali się u nas m.in. Tony Handle, Matt Bogucki, Jon P, Miqro czy Matthew Clarck.

Tym razem gwiazdą wieczoru będzie stały rezydent poznańskich imprezowi, człowiek który jest w elitarnej grupie polskich DJ’s goszczących na najbardziej imprezowych melanżach świata – na Ibizie. Panie i Panowie, przed Wami niepowtarzalny Pequeno! Housowe brzmienie to jego domena, a starannie wyselekcjonowane brzmienie przypadnie do gustu zarówno koneserom, jak i laikom.

Za scenie zagra również rezydent Klubu Stara Przepompownia – Dr High.

Start 21:00

Bilety 10/20 PLN

…………………………………………………………………………..

SOBOTA – Latino Fever vol. 9

Najbardziej gorący imprezowy cykl w Klubie Stara Przepompownia zbliża się do jubileuszu! Póki co zapraszamy Was na szczęśliwą dziewiątkę z Latino Fever. Jak zwykle rozgrzany do czerwoności parkiet oraz Wasze roztańczone ciała będą najlepszą wizytówką tego, co dzieje się podczas latynoskich nocy w Przepompowni.

Podczas tej edycji na scenie – standardowo już – pojawi się rezydent klubu oraz gospodarz cyklu DJ kRis. Tym razem jednak nie będzie on sam, bowiem by jeszcze bardziej podgrzać atmosferę sobotniej balangi ściągnęliśmy posiłki! Zatem do Ostrowa przyjedzie DJ El Igorro, który od wielu lat propaguje muzykę i kulturę afrokubańską. Przez dekadę był organizatorem Salsa Party w Kaliszu. Teraz swoją pasję i zaangażowanie zaprezentuje w Klubie Stara Przepompownia.

Wyjątkowa dziewiąta odsłona cyklu Latino Fever startuje już w najbliższą sobotę!

Start 21:00

Bilety 15/25 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353

www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia