Wszystko

Prosto z Przepompowni
01 luty 2018

Imprezowa, sobotnia zima? Najlepsza Prywatka w stylu Pin-Up!

Za oknami szaro i smutno, a człowiek chciałby się uśmiechnąć i dobrze zabawić. Niemożliwe? Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! Dlatego już w najbliższą sobotę świętujemy jubileuszową „dychę” z Prywatkowymi klimatami. Tym razem będzie wyjątkowo – bowiem odpalamy tą imprezę w klimatach Pin-Up Show!!! Nie możemy się już doczekać sobotniej nocy. Będzie konkretnie!

Czym jest cykl Prywatka? Najlepszym miejscem do zabawy! Szalony mix hitów – od kawałków z lat 70, przez kultowe lata 80 i 90, po nowsze hity znane z radia i nie tylko. Do tego wyjątkowe evergreeny, które wspominamy od dawna i zupełnie świeże perełki, które trzęsą domówkami i klubami jak imprezowy kraj długi i szeroki. To również wyborny klimat wyniesiony z posiadówek w ulubionych miejscach ze znajomymi. Co jest w tym najlepsze – na Prywatce zawsze jesteście gościem, który ma tylko jedno zadanie. Dobrze się bawić!

Gospodarzami Prywatki jest duet naszych niezastąpionych rezydentów. Pan Muszka oraz DJ kRis starannie przygotowują się na każdą odsłonę, abyście mogli w pełni wyszaleć trudy całego tygodnia podczas weekendowego szaleństwa na parkiecie. Przerwa od tańca na drinka? Nie ma problemu! Gitarowy bar zastawiony od podłogi aż po sufit. Wszystko, zawsze na 100%. No może tym razem nieco inaczej…

… Jubileuszowa odsłona naszej Prywatki niesie ze sobą dodatkowy smaczek. W Klubie Stara Przepompownia zabawimy się klimatach Pin-Up Show. Wystrój klubu, cudowne tancerki w strojach stylizowanych na Pin-Up Girls i wiele, wiele innych niespodzianek szykujemy dla Was już w najbliższą sobotę.

Start: 21.00

Bilety:

Normalny – 15 PLN
VIP – 25 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia