Wszystko

Prosto z Przepompowni
08 sierpień 2017

Imprezowy maraton – Part ONE

Szykuje nam się kolejny imprezowy maraton w Klubie Stara Przepompownia! Rozpoczynamy w piątek, potem bawimy się w sobotę, kontynuujemy w niedzielę, a finiszujemy dopiero w poniedziałek. Będzie się działo, będzie co wspominać. Dziś pora przedstawić pierwszą część imprezowych propozycji. Sprawdźcie, co będzie się działo w piątek i sobotę w Klubie Stara Przepompownia!

 

PIĄTEK, 11 SIERPNIA

Po raz kolejny czas na więcej. Więcej zabawy, więcej muzyki, więcej imprezowania. MorE. edycja czwarta, tym razem w najbliższy piątek. Scenę przejmą artyści:

*Camilo de Rayo
*Dr High b2b Future Dick Be
*Rafaello
*Reofstar

Muzycznie będziemy krążyć w klimatach bass & deep house & drum’n’bass, a parkiet będzie buzował pozytywną energią. Rozpoczynamy standardowo o godzinie 21:00, a skończymy jak zabraknie nam sił. Chcecie czegoś więcej? Wpadajcie na MorE. Na imprezie obowiązuje selekcja.

Bilety: 10 | 20 PLN

…………………………………………..

SOBOTA, 12 SIERPNIA

Czas na powrót do przeszłości. Odpalamy 90’s Party! Siódma edycja szalonego cyklu imprezowego, który jak zwykle poprowadzi niezawodny DJ Dylan. Będziecie mogli bawić się przy największych klasykach końca ubiegłego wieku. Szaleństwo na parkiecie, szaleństwo przy barze. Jednym słowem wracamy do lat 90 i bawimy się na całego!

Na jednej imprezie Britney Spears obok Nirvany, Dr Alban przy Backstreet Boys – to nie jedyne szalone zestawienia, jakie będziecie mogli spotkać tej wyjątkowej nocy. Kto był na wcześniejszych odsłonach tego cyklu – tego zapraszać nie trzeba. Kto jeszcze nie był – koniecznie powinien to nadrobić. Ruszamy o 21:00, i bawimy się do białego rana jak za dawnych lat!

Bilety: 15 | 20 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia