Wszystko

Prosto z Przepompowni
09 sierpień 2017

Imprezowy maraton – Part TWO

Nie zwalniamy tempa, bawimy się bez przerwy. Mogliście już dowiedzieć się jakie atrakcje szykujemy na piątek i sobotę. Jednak, skoro przed nami długi weekend, to na tym nie możemy poprzestać. Odpalamy więc niedzielne i poniedziałkowe party w Klubie Stara Przepompownia! Ojj, będzie się działo – sprawdźcie co dla Was przygotowaliśmy

 

NIEDZIELA, 13 SIERPNIA

Pora na grillowisko z ekipą Osterdam Family. Rapowe rytmy, zimne piwo, kiełbaski z grilla – mogliście wyobrazić sobie lepszą niedzielę? Spotykamy się na naszym letnim ogródku i wspólnie delektujemy się wakacjami, przy czarnej muzyce. Imprezę rozkręci trio DJ-skie:

*DJ Czapa

*DJ Ysiu

*DJ Grześ

Nie zabraknie klasyków złotej ery i kilku nowszych kawałków. Będziecie mogli wrzucić coś na ząb, a także orzeźwić się przy drinku. Niedziela w rodzinnej atmosferze. Wpadajcie na ogródek do Klubu Stara Przepompownia. Grillowanie odpalamy o godzinie 20.

WSTĘP FREE!!!

……………………………………………….

 

PONIEDZIAŁEK, 14 SIERPNIA

Kto powiedział, że w poniedziałki nie można się nieźle zabawić? Kolejny dzień jest wolny od pracy, my mamy akurat wolny klub – więc zapraszamy Was na Prywatkę! Po raz szósty ruszamy z imprezą na szóstkę z plusem. Nie zabraknie największych hitów, i takich pod nóżkę i do pośpiewania. Tym razem gospodarzami wieczoru będą Pan Muszka oraz Czapa.

Prywatka, to cykl imprez z szalonym muzycznym miksem. Znajdziecie tu hity z lat 70, 80, 90 i współczesne przeboje. Będą rockowe klasyki, popowe hity i rapowe bangery. Będzie tak jak powinno być na prawdziwej prywatce – z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie! Ruszamy w poniedziałek, o 21:00.

Bilety: 15 | 20 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl
www.facebook.com/klubstaraprzepompownia