Wszystko

Prosto z Przepompowni
06 grudzień 2017

Imprezy, koncerty i balanga bez przerwy – to Pompa na 5!

Od środy do niedzieli. Pięć dni z rzędu, cała gama propozycji. I już wiecie, że to kolejny szalony tydzień w Klubie Stara Przepompownia! Mogliście już przeczytać o naszych środowych Mikołajkach – ale to dopiero początek. Będą imprezy taneczne, będą koncerty, a także sportowe emocje dla lubiących wysportowane ciała i kobiece piękno. Obok takiego tygodnia nie można przejść obojętnie. Zaczynamy zatem wyliczankę tego co spotkanie w naszym klubie!

ŚRODA

Jak już pewnie dobrze wiecie zaczynamy od akcentu Mikołajkowego. Charytatywna impreza podczas której będziemy starali się zebrać datki na leczenie chorego Maksa. Przy okazji trochę poszalejemy na parkiecie w rytm Salsy, poskaczemy podczas Zumba Fitness, a potem latynoskie rytmy zapewni nam DJ kRis. To wszystko na dobry początek tygodnia pełnego wrażeń.

Start: 19.00

Bilety: dowolna wpłata dla Maksa

……………………………………………………………………………………

CZWARTEK

Bitamina ląduje na naszej scenie! Koncertowa propozycja dla fanów alternatywnego hip-hopu, eksperymentalnych dźwięków i vibu pełnego pozytywnej wibracji. Zespół przyjedzie do Starej Przepompowni promować materiał ze swojej najnowszej płyty pt. „Kawalerka”. Urządzimy Wam Pobudkę, spędzicie chwilę U wujka, a nawet spotkacie Znajomą nieznajomą. Być może wrócimy też na chwilę na „Plac Zabaw”. Wszystko w przyjaźni i miłości.

Start: 20.00

Bilety: 30/35/45 PLN

……………………………………………………………………………………

PIĄTEK

W weekend wejdziemy tanecznym krokiem, w rytm klimatów disco. Po raz trzeci odpalamy Projekt DISCO, czyli najbardziej roztańczony zestaw cykl w Klubie Stara Przepompownia. Od euro disco, przez muzyczną podróż dookoła świata, aż po współczesne taneczne hity. Tego wieczoru po raz kolejny na parkiet zaprosi Was nasz rezydent – niezawodny DJ kRis. Zabawa przez całą noc! Bierzcie znajomych i wpadajcie na parkiet.

Start: 21.00

Bilety: 10/20 PLN

……………………………………………………………………………………

SOBOTA

Tego dnia zapraszamy na wyjątkowe zawody. Po raz pierwszy w Ostrowie Wielkopolskim zmagania Pole Dance! Wszystko podczas FutureNet Pole Dance Championship w Klubie Stara Przepompownia. Sportową część zmagań będziecie mogli podziwiać już od południa, a wieczorem wystartujemy z afterparty! Nie może Was zabraknąć.

Start zawodów: 12.00 Start Afterparty: 21.00

Bilety na zawody: 50/100 PLN Bilety na Afterparty: 15/25 PLN

……………………………………………………………………………………

NIEDZIELA

Koniec tygodnia, to powrót do jazzowej przygody. Krzemiński Reunion Project, czyli muzyczne dziecko trębacza Piotra Krzemińskiego splata ze sobą dźwiękowe ścieżki kilku świetnych jazzmanów, którzy w niedzielę zaprezentują się na scenie w Klubie Stara Przepompownia. Poza pomysłodawcą projektu zagrają: Michał Borowski, Dariusz Petera, Andrzej Zielak oraz Karol Domański.

Start: 20.00

Bilety: 30 PLN

……………………………………………………………………………………

Zapraszamy serdecznie!

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia