Wszystko

Prosto z Przepompowni
18 czerwiec 2019

Jan-Rapowanie w Starej Przepompowni | 3. Urodziny KSP

Czwartek będzie drugim dniem urodzinowym w Klubie Stara Przepompownia. Jak obiecaliśmy różnorodność klimatu na naszym święcie będzie ogromna, a więc po klubowym graniu techno teraz czas na coś dla fanów rapu. Na naszej scenie pojawi się jeden z bardziej obiecujących reprezentantów młodego pokolenia kryjący się pod pseudonimem Jan-Rapowanie. Zapowiada się konkretny koncert.

Do Ostrowa artysta zajrzy w ramach swojej trasy koncertowej PLANSZE Tour. Seria koncertów promuje najnowszy album Janka pt. „Plansze”. Miejsca w których będziecie mogli usłyszeć materiał z tego krążka zostały starannie wyselekcjonowane, a Klub Stara Przepompownia jest jednym z tych przystanków które idealnie nadają się by usłyszeć na żywo to, co Jan-Rapowanie przygotował.

Płyta „Plansze” to z jednej strony warstwa tekstowa za którą odpowiada Jan-Rapowanie, a z drugiej wyjątkowa muzyka jaką do tego projektu stworzył NOCNY. Suma tych dwóch elementów to kompletny zestaw z jakim spotkamy się już wkrótce.

Wielkomiejska opowieść młodego chłopaka o codzienności podana w stylu pełnym emocji – to tylko jedna strona płyty „Plansze”. Jeśli chcecie przekonać się sami jak ten materiał brzmi w wyjątkowej scenerii jaką zapewnia Klub Stara Przepompownia to już teraz rezerwujcie sobie czas na czwartkowy wieczór. Podróż będzie pełna wrażeń.

Ten koncert cieszy się Waszym sporym zainteresowaniem – dlatego już teraz zachęcamy – nie czekajcie z kupnem biletów na ostatnią chwilę. Bilety możecie cały czas kupić on-line.

>>>TUTAJ<<<

Rozkład jazdy:

21:00 – otwarcie klubu

22:00 – planowany start koncertu (możliwe opóźnienie do 20 min)

23:13 – afterparty

My już nie możemy się doczekać by usłyszeć na żywo to, co przygotowali Jan oraz Nocny. Przy okazji pamiętajcie, że urodziny Klubu Stara Przepompownia trwają od środy do niedzieli i codziennie znajdziecie u nas coś dobrego!

Czwartek, 20. Czerwca 2019

Start: 21:00

Bilety: 30 – 55 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl