Wszystko

Prosto z Przepompowni
16 listopad 2016

Jazz & Whisky – czwartkowy wieczór z Klubie Stara Przepompownia

Już w najbliższy czwartek w naszym klubie wyjątkowe połączenie. Subtelna i kojąca muzyka jazzowa w wykonaniu świetnego pianisty i piosenkarza pochodzącego z Portugalii, czyli Joao Galante. Do tego prezentacja i degustacja szlachetnego trunku, zyskującego wśród polskich koneserów coraz większe uznanie, czyli whisky. Z taką propozycją wychodzi do Was w tym tygodniu i liczymy, że będziecie razem z nami.

Portugalczyk Joao Galante zawita do nas w ramach swojej europejskiej trasy koncertowej. Ten wyjątkowy twórca łączy ze sobą ciepłe jazzowe brzmienia z elementami bluesa. Artysta zaprezentuje przed naszą publicznością utwory wielkich amerykańskich mistrzów ale możecie spodziewać się także wielu portugalskich elementów w trakcie jego koncertu. Jeśli jesteście ciekawi jak wypada połączenie portugalskiego temperamentu, brzmienia pianina i wielu pięknych piosenek powinniście koniecznie pojawić się w Klubie Stara Przepompownia.

Dodatkowym smaczkiem tego wieczoru – i to dosłownie – będzie specjalnie dedykowany temu spotkaniu wieczór whisky. Nasi barmani odpowiedzą na nurtujące Was kwestie związane z tym trunkiem. Oczywiście nasz bar również został przygotowany na Waszą wizytę i nie zabraknie w nim odpowiednio przygotowanych pozycji. Z tej okazji przygotowaliśmy również specjalną promocję na whisky. Jest to -40% na whisky z półki degustacyjnej oraz -25% no pozostałe whisky z naszej karty.

Zaczynamy już od godziny 20:00.

Czwartek 17. listopada

Bilety: 15zł

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia