Wszystko

Prosto z Przepompowni
05 czerwiec 2019

Just House by Asca & McCarpney

Już w najbliższy piątek zapraszamy na kolejną imprezę w rytmach house. Klimaty dobrze znane bywalcom Klubu Stara Przepompownia podane w wyjątkowej odsłonie. Szykujemy dla Was sporo atrakcji i muzyczną ucztę na rozpoczęcie gorącego weekendu. Pogoda ostatnio bardzo nam sprzyja, a więc czas uderzyć w klubowe rytmy.

Muzyka house często gości w Klubie Stara Przepompownia. To nie przypadek – wielokrotnie pokazaliście, że takie klimaty lubicie bardzo i czujecie się w nich świetnie. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych bywalców odpalamy kolejny projekt z tym muzycznym klimatem. Tym razem bawimy się pod hasłem Just House.

W piątek na scenie pojawią się artyści których możecie kojarzyć już z minionych imprez w naszych murach. Twórcy lubujący się w przyjemnej, odprężającej ale przy tym porywającej na parkiet stylistyce.

Zagra dla Was Asca – człowiek, którego przedstawiać przesadnie nie trzeba. Nie raz, nie dwa gościł w Klubie Stara Przepompownia wraz z resztą wesołej załogi Taste The Music. Ich – kultowe już w pewnych kręgach – Taste The Music Label Night, to solidny znak jakości z house’owym sznytem. Tym razem Asca szykuje dla Was kolejną porcję dobrych rytmów. Jak zwykle z uśmiechem i energią.

Drugim gospodarzem piątkowej nocy będzie McCarpney. Jeszcze niedawno stawiający pierwsze muzyczne kroki, a dziś pewnie selekcjonujący i miksujący klubowe rytmy. Pełen pasji i pomysłów McCarpney chce zachęcić Was do wspólnej zabawy, a odwdzięczy się z pewnością starannie wybranymi kompozycjami, które będzie mogli usłyszeć w jego setach.

Za oknami gorąco, na termometrach słupki pokonują kolejne piętra – nie może więc być inaczej – jeśli zapragniecie chwili relaksu, to możecie odwiedzać nas letni ogródek. Tam strefa chilloutu, możliwość zaczerpnięcia świeżego oddechu i chwili spokojnej rozmowy pod gołym niebem. Jeśli tylko gotowa na to pozwoli, to niedługo w tym miejscu będzie się naprawdę sporo.

Oczywiście gitarowy bar w środku Klubu Stara Przepompownia również nie pozostaje w tyle – cały czas dodajemy, uzupełniamy i wymyślamy dla Was nowe propozycje o które skrzętnie dbają nasi barmani.

Startujemy już w piątek o godzinie 21:00. Bierzcie ze sobą dobry nastrój, a my zapewniamy… Just Hosue… no i jeszcze trochę więcej 😉


Piątek, 7. czerwca 2019
Start: 21:00
Bilety: 15 PLN
Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia