Wszystko

Prosto z Przepompowni
13 listopad 2019

Just HOUSE po raz czwarty!

Do Klubu Stara Przepompownia powraca house! Lubiane i przyjemne rytmy zaserwujemy Wam w piątkową noc podczas czwartej edycji naszego projektu Just HOUSE. Jeśli stęskniliście się za muzycznymi propozycjami w tej stylistyce to z pewnością już nie możecie się doczekać najbliższej imprezy. My również – dlatego szykujemy szereg niespodzianek i oczywiście konkretną dawkę dobrej zabawy. Bądźcie z nami!

Jus HOUSE to jeden z naszych stałych programów imprezowych. Jak sama nazwa wskazuje – usłyszycie tu 100% muzyki house, która dla wielu jest najlepszym towarzyszem imprezowych wieczorów. Przyjemne i delikatne a czasem nieco mocniejsze brzmienia pozwolą przyjemnie rozpocząć kolejny weekend. Taka rekomendacja mówi sama za siebie. Jeśli macie ochotę na party to dobrze trafiliście.

Podczas tej edycji zagrają dla Was – gwiazda wieczoru Thomas Cloud oraz coraz prężniej działający na naszej scenie McCarpney. Ten duet gwarantuje najlepszą selekcję kawałków, odpowiedni klimat i przede wszystkim sporo utworów mogących zatrzymać Was na parkiecie przez długie godziny. Ojj będzie się działo!

Kim jest główny bohater Just HOUSE vol. 4?

Thomas Cloud to DJ oraz promotor muzyczny z Warszawy. Mistrz Polski DJ’ów federacji IDA z 2010 roku oraz zdobywca 5. miejsca w finałach mistrzostw świata. Twórca cyklu eventów „We Love Swedish House” / „We Are The Future”. Występował m.in. podczas Sunrise Festival oraz w czołowych klubach na terenie całej Polski i zagranicą. Supportował takich artystów jak Sebastian Ingrosso, Don Diablo, Nicky Romero, Showtek, Laidback Luke, Tujamo, Ummet Ozcan, Tujamo czy Blasterjaxx. Tym razem będziecie mogli zobaczyć go w naszym klubie!

Po raz kolejny mamy również specjalną propozycją dla wszystkich Pań. Do godziny 23:00 na imprezę wchodzicie zupełnie za FREE!!!

Piątek, 15. Listopada 2019

Start: 21:00
Bilety: 20 PLN /  Do godz. 23.00 LADIES FREE
Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia