Wszystko

Prosto z Przepompowni
16 lipiec 2019

Just HOUSE vol. 2

Przed nami kolejny, lipcowy, wakacyjny piątek. I wzorem tego co już w te wakacje spotkaliście – tak i tym razem – proponujemy Wam imprezę w rytmie house. Przyjemne brzmienie tej muzyki jest idealnym pomysłem na rozpoczęcie weekendu… a jak ptaszki ćwierkają szykuje nam się powrót prawdziwego lata!

„Just give me that smile” śpiewał jazz-hopowy skład Hocus Pocus. „Just dance” wykonywała Lady Gaga… My natomiast z pełnym przekonaniem zapraszamy na Just HOUSE. Dlaczego właśnie tak? Choćby dlatego że muzyka house to i gwarancja uśmiechu, i pewność dobrej zabawy na parkiecie. W ostatnim czasie taka stylistyka zyskała wielu nowych fanów w naszym mieście – co po części przypisujemy również naszej działalności. Wielokrotnie piszecie do nas, że porządnego grania w stylu house nigdy za wiele – więc wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom! Druga edycja Just HOUSE już w ten piątek.

Gospodarzami wieczoru będą – coraz śmielej radzący sobie na naszej scenie – McCarpney, a także pochodzący z Krakowa artysta Deeprule. Zapowiada się bardzo ciekawy wieczór pełen vibu oraz pozytywnych wibracji. Zapraszamy na 100% house’owego brzmienia w Klubie Stara Przepompownia.

Czego możecie się spodziewać poza dobrą muzyką? Jak zwykle suto zastawiony gitarowy bar, a na nim orzeźwiające drinki pasujące do wakacyjnego klimatu. Poza tym tętniący życiem letni ogródek Klubu Stara Przepompownia – z wyjątkową strefą chilloutu. Nie zapominamy również o płci Pięknej. Szykujemy kolejne Happy Hour – do 23:00 wszystkie Panie na imprezę wchodzą za FREE!!!

Zapraszamy już w najbliższy piątek od 21:00.

Piątek, 19. lipca 2019
Start: 21:00
Bilety: 15 PLN /  Do godz. 23.00 LADIES FREE

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia