Wszystko

Prosto z Przepompowni
04 wrzesień 2019

Just HOUSE vol. 3

Wakacje już za nami – my jednak nie tracimy letniego wigoru i cały czas proponujemy Wam imprezowe smakołyki w Klubie Stara Przepompownia. Podczas wakacji mieliśmy dla Was sporo propozycji w klimatach house i nadal kontynuujemy ten trend, tak abyście nie zapomnieli jeszcze o przyjemniejszej części tego roku. W piątek wracamy więc z projektem Just HOUSE, a wieczór rozkręcą nasi rezydenci.

„Just give me that smile” śpiewał jazz-hopowy skład Hocus Pocus. „Just dance” wykonywała Lady Gaga… My natomiast z pełnym przekonaniem zapraszamy na Just HOUSE. Dlaczego właśnie tak? Choćby dlatego że muzyka house to i gwarancja uśmiechu, i pewność dobrej zabawy na parkiecie. W ostatnim czasie taka stylistyka zyskała wielu nowych fanów w naszym mieście – co po części przypisujemy również naszej działalności. Wielokrotnie piszecie do nas, że porządnego grania w stylu house nigdy za wiele – więc wychodzimy naprzeciw waszym oczekiwaniom! Trzecia edycja Just HOUSE już w ten piątek.

Na scenie pojawią się tym razem nasi rezydenci. Duet McCarpney i DJ kRis będzie odpowiedzialny za to, byście w pierwszy piątek po wakacjach nadal czuli się jak na urlopie. Muzyczna, przyjemna mieszanka w rytmach house nadaje się do tego idealnie. Tradycyjnie sporo atrakcji czeka na Was na gitarowym barem Klubu Stara Przepompownia.

Jeszcze przez jakiś czas zapraszamy do letniej strefy chilloutu – czyli ogródka przez Klubem Stara Przepompownia. Tu wciąż możecie złapać oddech, odprężyć się i korzystać ze świeżego powietrza.

Kolejny raz robimy ukłon w stronę płci pięknej – do 23:00 Panie wchodzą na imprezę zupełnie za darmo!!! Jeśli szukacie planów na pierwszy piątek września, to nie musicie się zastanawiać dłużej. Just HOUSE jest świetnym pomysłem na otwarcie weekendu.

Piątek, 6. Września 2019
Start: 21:00
Bilety: 15 PLN / Do godz. 23.00 LADIES FREE

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia