Wszystko

Prosto z Przepompowni
24 październik 2019

KABE | Koncertowa jesień w Pompie

W niedzielę wracamy z kolejną odsłoną koncertowej jesieni w Klubie Stara Przepompownia. Jesień ma wiele barw a u nas ma wiele muzycznych odsłon – również tych gatunkowych. Tym razem czas na solidną porcję rapu w wykonaniu gwiazdy młodego pokolenia. Na naszej scenie w niedzielę pojawi się KABE. Jeśli macie ochotę na muzyczny koniec tygodnia to dobrze wiecie gdzie się wybrać!

KABE to wychowany na francuskim osiedlu młody raper, który postanowił wrócić do ojczyzny by zmienić oblicze hip-hopowej sceny. Zaufał mu m.in. Wini zapraszając do współpracy z ekipą Stoprocent. W krótkim czasie twórca zyskał oddane grono fanów i prężnie działa na rapowej scenie w Polsce – chociaż sam nie wyklucza, że w przyszłości będzie chciał podbić również francuski rynek. Uliczny styl i opowieści o polskich oraz francuskich blokowiskach są jednym z przewodnich motywów twórczości rapera.

W Klubie Stara Przepompownia będziecie mogli usłyszeć najlepsze kawałki KABE i zobaczyć na żywo energetyczne show przy którym nie sposób się nudzić. Dla wielbicieli nowej fali polskiego rapu to pozycja absolutnie obowiązkowa.

Zanim na naszej scenie pojawi się gwiazda wieczoru – zaprezentują się również supporty. Rozgrzewkę przed występem KABE zapewnią:

  • Królik Karlos
  • FonTam
  • Młody Astro & Młody Adeek

Wpadajcie już w najbliższą niedzielę – koncert bez ograniczeń wiekowych: nieletni poniżej 14. roku życia na terenie wydarzenia mogą przebywać pod opieką osoby dorosłej, poniżej 16. roku życia muszą posiadać wydrukowane i podpisane przez opiekuna oświadczenie.

Bilety cały czas możecie kupić TUTAJ

Niedziela, 27. Października 2019
Otwarcie drzwi: 18:00
Support: 19:00
Start koncertu: 20:15

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl