Wszystko

Prosto z Przepompowni
14 lipiec 2020

Kalendarz na najbliższy tydzień. Zobacz co nas czeka!

W Klubie Stara Przepompownia szykujemy dla Was kolejne atrakcje. W tym tygodniu wrócimy na moment do klubu ale nadal nie zapomnimy o Scenie Letniej. Będzie coś dla fanów naszych wystaw, będzie impreza miłośników trance a także powrót kultowego cyklu! Jesteście już gotowi na zabawę razem z nami?

CZWARTEK, 16. LIPCA – WERNISAŻ IZY POPEK „SCHIZMA”

W najbliższy czwartek powracamy z wernisażem kolejnej wystawy w murach Klubu Stara Przepompownia. Tym razem swoje wyjątkowe prace fotograficzne zaprezentuje utalentowana tatuatorka i fotografka – Iza Popek. Wystawa „Schizma” prezentuje dzieła oparte na połączeniu portretów kobiecych z elementami abstrakcyjnymi.

Oprawę muzyczną podczas wernisażu zapewni Bobiq (TNBC DJs). Kuratorem wystawy jest Małgorzata Margarita Dąbrówka.

  • Start: 19:00
  • Wstęp: FREE

PIĄTEK, 17. LIPCA – AFTERDARK 2.5 „GARDEN STORIES”

Czas na kolejne spotkanie społeczności i sympatyków muzyki trance. Tym razem szykujemy dla Was przedsmak trzeciego Afterdark, a jednocześnie kontynuację drugiej edycji tego wydarzenia. Czas więc na „Garden Stories” czyli przygodę z muzykę trance w ramach Sceny Letniej.

Zagrają dla Was m.in. TranceR, Overtune, David Biller, Rafuss, Dj Krecik oraz Alex Van ReeVe. Wszyscy fani klubowego grania powinni zatem już teraz rezerwować sobie czas na wizytę w Klubie Stara Przepompownia! Będzie gorąco.

  • Start: 21:00
  • Bilety: W dniu imprezy

SOBOTA, 18. LIPCA – LATINO FEVER VOL. 28

Wracamy do najbardziej roztańczonej propozycji naszego klubu! Wracamy z Latino Fever, a więc ulubioną imprezą wszystkich fanów tanecznej zabawy. Będzie gorąco, tanecznie i głośno. Wszystko w letniej odsłonie. Wakacje w rytmie latino? To samo w sobie brzmi genialnie a musicie wiedzieć, że szykujemy sporo atrakcji!

Powracają gospodarze tego projektu – nasz muzyczny rezydent DJ kRis. Nasz taneczny gość specjalny – Arek Giel. Jeśli tęsknicie za salsą, bachatą i innymi rytmami z ciepłych krajów to musicie być razem z nami.

  • Start: 21:00
  • Bilety: 25/35 PLN

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików
tel: 600 583 353
www.staraprzepompownia.pl