Wszystko

Prosto z Przepompowni
29 maj 2018

Kali z płytą “V8T” w Starej Przepompowni!

Już w ten piątek odpalamy kolejną koncertową noc dla wszystkich fanów polskiego rapu. Tym razem do Klubu Stara Przepompownia zawita Kali, który odwiedzi nas w ramach promocji swojego najnowszego albumu pt. „V8T”. Możecie spodziewać się zarówno kawałków z tego albumu, jak i najlepszych sztosów z poprzednich płyt Kaliego, a wszystko to w najlepszym wydaniu na scenie naszego klubu. Rezerwujcie piątkowy wieczór i wpadajcie na imprezę #ustarej.

Marcin Gutkowski, lepiej znany jako Kali, to artysta który od kilku dobrych lat jest w czołówce polskich raperów. Zyskał sobie wielu fanów bezkompromisowym stylem, dobrymi treściami i ciekawym brzmieniem. W swojej karierze współpracował z wieloma innymi reprezentantami polskiego hip-hopu. Swoją działalność na szerszą skalę rozpoczął w grupie Firma, a potem został również współtwórcą kolektywu Ganja Mafia. Na swoim koncie ma również album z Paluchem.

Dyskografia Kaliego jest bardzo różnorodna i bogata. Nie licząc płyt wydanych z Firmą i Ganją Mafią ma na koncie solowe produkcje: 50/50, Gdy zgaśnie światło, czy konceptualny projekt Krime Story. W tym przypadku poza samą płytą w świat wypłynęła również książka o tym samym tytule. Ponadto Kali jest współautorem takich albumów jak: Milion dróg do śmierci (wraz z Paluchem), Sentymentalnie (wraz z Gibbsem), Chakra (wraz z Pawbeatsem) oraz najnowszej płyty z tego roku V8T (wraz z FLVWLXSS). Właśnie ten krążek będzie daniem głównym koncertu w Klubie Stara Przepompownia!

Najnowsza płyta na rynku ukazała się 27 kwietnia 2018 roku i zadebiutowała na 1. miejscu OLiSu, a także osiągnęła status Złotej Płyty. „V8T”, to kolejny koncept album w dorobku rapera. Treści utworów krążą wokół bardzo osobistych przeżyć twórcy, które poskładał w całość w ramach długich tras przejechanych swoim autem, którego silnik ma właśnie oznaczenie V8T.

Jeśli jesteście spragnieni dobrego rapu, kolejnego świetnego koncertu, a ponadto dobrej hip-hopowej biby, to z pewnością w najbliższy piątek 1. czerwca nie może Was zabraknąć razem z nami w Klubie Stara Przepompownia! Startujemy o godzinie 20:00.

Bilety dostępne ON-LINE już teraz!!!

Bilety możecie nabyć w również w sprzedaży stacjonarnej m.in. w Klubie Stara Przepompownia, a także – jeśli nie zostaną wyprzedane – w dniu imprezy przed koncertem.

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików on-line:
www.staraprzepompownia.pl