Wszystko

Prosto z Przepompowni
10 kwiecień 2018

Kaliber 44 w Starej Przepompowni!

Jak już kilka razy zostało wspomniane – fani dobrego rapu nie mogą w tym roku narzekać na brak wrażeń. W Klubie Stara Przepompownia odbyło się już kilka konkretnych eventów, a przed nami wiele zaplanowanych i równie interesujących wydarzeń dla miłośników właśnie tej muzyki. Kolejna odsłona rapowego imprezowania już w najbliższy piątek, a gwiazdą wieczoru będzie legendarna formacja Kaliber 44!

Znacie hit Kalibra pt. „Gruby czarny kot”? No więc dobrze wiecie, że nie jest on w stanie zepsuć imprezy nawet w piątek trzynastego, a właśnie w taki dzień kultowy zespół z Katowic odwiedzi nasz klub. Przypadek? Nie wierzymy w przypadki, tak samo jak nie wierzymy w to, że miłośnicy klasyki polskiego rapu nie będą obecni na tym koncercie razem z nami.

Kultowa ekipa Kaliber 44, to jedni z pionierów rapu w Polsce. Co ciekawe fanów zyskali nie tylko wśród rodzimych hip-hopowców, ale także poza słuchaczami rapu i reprezentantami tej kultury. Kaliber 44 ma na swoim koncie kilka znaczących albumów z debiutem „Księga Tajemnicza. Prolog” na czele. Gruba swoim koncie ma również świetne „W 63 minuty dookoła świata”, a późniejszym – nieco zmienionym składzie – także dobrze przyjęty album „3:44”. Później grupa zawiesiła swoją działalność, a na jej wznowienie fanom przyszło czekać aż do roku 2013.

W 2016 roku wielbiciele Kalibra 44 doczekali się kolejnego studyjnego albumu Abradaba oraz Joki. Płyta zatytułowana „Ułamek tarcia”, to czwarty studyjny krążek katowickich raperów.

W Ostrowie Wielkopolskim nie zabraknie zatem kawałków z nowej płyty artystów, będą także numery z którymi możecie kojarzyć ich z solowych karier, a przede wszystkim Kaliber 44 pozwoli Wam wrócić do kilku klasyków. Jeśli zatem pamiętacie złote lata polskiego rapu i macie ochotę przenieść się na chwilę w tamte czasy – Klub Stara Przepompownia daje Wam taką okazję w najbliższy piątek!

Bilety :
I Pula 30 PLN
II Pula 40 PLN
VIP 50 PLN

13 Kwietnia 2018
otwarcie klubu 20:00

Klub Stara Przepompownia
Ostrów Wielkopolski,
ul. Raszkowska 78

Rezerwacje Stolików:
www.staraprzepompownia.pl
fb.com/klubstaraprzepompownia